Wpis z mikrobloga

Forma na lato gotowa, słaba fota, słabe światło, do tego po chorobie, ale co z tego, kogo obchodzi forma na lato...

Na zimę trzeba robić formę, mam jeszcze kilka kg do przytycia, bo musi pęknąć 230kg+ na ławie do końca roku, oczywiście cały czas natural. Więc docelowy wynik jak na naturala będzie astronomiczny ale musi pójść. Teraz przed chorobą byłem na poziomie 210-215kg, więc nie tak dużo brakuje. Ale trzeba cisnąć aż do porzygu, bo czasu coraz mniej.

A podobno na sucho się nie da... 152kg 191cm 55cm łapa.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
źródło: comment_tqD23vpJdQs4xBTWGN40ImiEtgIMxjwQ.jpg
  • 123
bait

@neveragain: ???

Czyli dla naturala ciężki trening siłowy i progresja to podstawa, a nie pompowanie bicka różowymi hantelkami.


@Kretowaty: DOKŁADNIE TAK! U naturala to właśnie progres siłowy ciągnie sylwetkę kropka. A jakie plany? Tych jest całe mnóstwo do wyboru, kwestia indywidualna. Tylko właśnie motywem przewodnim powinno być budowanie siły.

Nie myślałeś aby założyć swój kanał na YT czy unikasz pajacerki? ;)


Powiem ci że celniej bym tego nie ujął,
152kg 191cm 55cm łapa


@IntruderXXL: U mnie pojawiał się typ z podobnymi wymiarami, tylko wyniki jeszcze większe, a już weteran. Oczy widzą co się dzieje, a mózg nie jest w stanie zaakceptować jak się stoi obok, gdy trenuje.
na naturala sie nie nabiore bo za dlugo w tym siedze

@neveragain: A co ja wcześniej pisałem wierzeniu w naturalność tego czy innego osobnika? :)

plecy ok stary ale ty kompletnie bez urazy nie masz klatki.


Ale czemu mam się obrażać, ja to WIEM! i... NIC Z TYM NIE ZAMIERZAM ROBIĆ, bo klatka pełni drugoplanową rolę w wyciskaniu, i w moim wypadku nie ma przełożenia na kg na sztandze. Więc wytłumacz
@paramite: Teraz rozumiem, wiesz co ja akurat też nigdy nie widziałem w rzeczywistości żeby ktoś podobne ciężary trzaskał, szczególnie wielu dziwi mój moje 130kg w OHP, ale może po prostu po "słabych" siłowniach chodziłem

kiedy rzeźba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Blaskun: rzeźba? Przecież jest chudo, jak to zauważył @yahoomlody:
@dzibril: Co do redukcji, nie planuje jej liczy się tylko siła absolutna dla mnie.

Jedynie co do redukowania, to tak sobie myślałęm że kiedyś jeżeli zdecydowałbym się wejść na koks, zrobiłbym ostreprzygotowanie GPP, i zredukowałbym 10-15kg aby lepiej "wjechać" z cyklem. Ale to melodia przyszłości.
@IntruderXXL: chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!
@LewackiKrul: Hehe, właśnie dlatego lubię czasem taki wpis wrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Hmm a nie myślałeś by to zredukować i wyglądać jak Schwarzeneger ;d? może niewiele mniej byś nosił a wyglądałbyś jak ciasteczko;p

@Niebadzlosiem: Nie, naprawdę o tym nie myślałem. Do tego taka magia to tylko na koksie. Redukując oprócz tłuszczu straciłbym pewną część mięśni a wyniki siłowe (szczególnie w
@IntruderXXL Mirun kawał kabana z Ciebie. Szacun. Widziałem kiedyś jak Sebastian Wenta (150 kg i 2 metry wzrostu) na moich oczach wycisnął 190 kg 18 albo 19 razy. To było 15 lat temu.
Tak sobie tylko wspominam. Po prostu zwizualizowalem sobie podobnego byka.
@Qutaphone: I ja się dalej pytam co z tego? Jaki to ma wpływ na kilogramy na sztandze?


Zdjecie tutaj też dodales dla kilogramów na sztandze. Oceniam formę że zdjęcia, w dupie mam twoje kilogramy na sztandze.