Wpis z mikrobloga

Forma na lato gotowa, słaba fota, słabe światło, do tego po chorobie, ale co z tego, kogo obchodzi forma na lato...

Na zimę trzeba robić formę, mam jeszcze kilka kg do przytycia, bo musi pęknąć 230kg+ na ławie do końca roku, oczywiście cały czas natural. Więc docelowy wynik jak na naturala będzie astronomiczny ale musi pójść. Teraz przed chorobą byłem na poziomie 210-215kg, więc nie tak dużo brakuje. Ale trzeba cisnąć aż do porzygu, bo czasu coraz mniej.

A podobno na sucho się nie da... 152kg 191cm 55cm łapa.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
IntruderXXL - Forma na lato gotowa, słaba fota, słabe światło, do tego po chorobie, a...

źródło: comment_tqD23vpJdQs4xBTWGN40ImiEtgIMxjwQ.jpg

Pobierz
  • 123
chyba już XXXL


@mlsh: Będzie 5XL, myślę że gdzieś do 160kg będę musiał dobić żeby kolejne bariery pękały na ławie. Teraz już mocno zwiększyłem volume ogólnie upper body, szczególnie triceps, biceps, barki (bok i tył izolacje), volume na plecy jest cały czas w kosmosie, jeśli chodzi o ilość serii, przerzucanego ciężaru.

Ogólnie myślę że jeszcze ten rok i następny na czysto, a później będe rozważał poważnie wejście na towar.

Ciekawe jakbym
@IntruderXXL: dlatego Wilks jest imo średnim wyznacznikiem siły (mowiac tutaj o pojedynczym boju).
Przy twojej aktualnej wadze i 230kg w ławce, żeby osoba z kat. do 83kg z Tobą zremisowała w open, musiałaby wycisnąć 190kg :D
Przy twojej aktualnej wadze i 230kg w ławce, żeby osoba z kat. do 83kg z Tobą zremisowała w open, musiałaby wycisnąć 190kg :D


@shdw: Bo tak właśnie wygląda zdobywanie siły absolutnej, ogromne zwiększenie masy daje tylko troszkę wyższy wynik. Większość osób nie zdaje sobie sprawy że np przy mojej wadze 10 porządnych podciągnieć jest WYBITNYM wynikiem.

zdejm ten brzuch "kulturysto"


@artyzm: Mam fart że nie jestem żadnym kulturystą, i mogę