Wpis z mikrobloga

Ja wiem, ze jestem spoko ziomek i każdemu odpowiem tu publicznie jak i na priv odpowiem - uwielbiam to co robię i dostaję nawet co chwila #!$%@? do żony, ze każdemu na Mirko na privach odpisuje i doradzam za friko, jeśli dostaję konkretne pytania. Nie mam parcia, ze muszę każdego brać pod skrzydła i kosić hajs (tym bardziej, ze są tu osoby, bardziej ogarnięte ode mnie i mają więcej niż 34 cm w bicu jak ja) - i tak mam roboty po uszy

Ale na chrystka, jak można do kogoś pisać "ej ułóż mi dietę, plan, suplementację za darmo" "daj dietę na 2600 kcal" "ułóż mi plan pod barki/klatę". Czy ludzie nie mają RiGCzu już? Czy po prostu myślą, ze mam gotowe rozpiski, które rozprowadzam? Bo właśnie mnie nurtuje czy to po prostu zwykła głupota i nieświadomość czy już pogrzało (,)

Albo po prostu wczoraj po tym poście z posiłkami to trafiło na główną a nie tylko na tagi - bo serio skrzynka #!$%@? +30 wiadomościami jak w/w

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #odchudzanie #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
  • 85
@Thulmund: Jasne. Zapraszam.
@pheroni: masz rację. Potrzebują zazwyczaj więcej czasu niż faceci. Mniejszy potencjał hormonalny do budowy masy, mniejszy potencjał do budowy siły, objetości muszą z tego powodu być dość duże, treningi ciężkie. A jak jakaś jest jeszcze wyższa to w ogóle #!$%@?.
@ChoNoTu: ja powoli rozumiem jaglaka, patryka2703, furiata, ze dają gotowce, 95 % ludzi i tak bedzie zadowolonych a oni mają #!$%@?. Może to i droga (