Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zamówiłem sobie #oneplus na #allegro.

Minęło już trochę czasu od zamówienia ale paczki nadal nie było, zdecydowałem się napisać do suportu.
W odpowiedzi usłyszałem, że jest jakiś problem i że ogólnie pani nie wiedziała za bardzo co się dzieje, ale obiecała informować na bieżąco.

Następnego dnia napisał do mnie pan Sławek (właściciel firmy), że bardzo przeprasza ale trafił się kurier, który ukradł paczki.
Pan Sławek zaoferował zwrot pieniędzy. Ja zdecydowałem się zaufać po raz kolejny i dałem znać panu Sławkowi, żeby się nie martwił bo z ubezpieczenia paczki dostanie zwrot, a mi spokojnie może wysłać drugi telefon bo mi się nigdzie nie spieszy w sumie.

Kontakt ogólnie na 5t więc wymieniłem sobie z nim jeszcze kilka maili, przy okazji dostałem zapewnienie że do paczki będzie jakiś gratis dołączony. Myślę sobie super sprawa, pewnie jakaś szybka do telefonu czy coś podobnego.

Dostałem maila że czas realizacji to 4-6 dni, po tym czasie będzie mail od DHL.

Dziś mija 4 dzień, dostałem wyczekiwanego maila od kuriera że idzie do mnie paczka. Coś mi się nie zgadzało, bo paczka idzie z jakiejś innej firmy, po wpisaniu nazwy firmy w google jest informacja że to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą akcesoriów do łucznictwa.
Jedynej paczki jakiej się spodziewam to paczka od pana Sławka, wiem że idzie z Olsztyna.
Dlatego też postanowiłem napisać do niego kolejnego maila o treści:


Dam znać jak odpiszę.



#lucznictwo #heheszki #truestory #coolstory
jamaiwr - Jakiś czas temu zamówiłem sobie #oneplus na #allegro. 

Minęło już trochę...

źródło: comment_x9ABPznM9cARprOI7yPdQmZkLVGyw2sP.jpg

Pobierz
  • 71