Wpis z mikrobloga

Czasem moja #logikarozowychpaskow mnie rozkłada. Spóźniona na zajęcia z języka polskiego wychodzę, przepraszam i siadam na miejsce. Wykładowca mnie pyta "kto ty jesteś" stwierdzam że jest to pewnie podchwytliwe pytanie i odpowiadam "Polak Mały" XDDD Chyba będę tam lubiana ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#studbaza #truestory
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nocna_furia ja się spóźniłem na pierwsze ćwiczenia, a żeby mieć obecność poszedłem do tablicy zrobić zadanie (taki prowadzący, takie zasady), jakoś zrobiłem, wszystko ok, więc się mnie zapytał o nazwisko, żeby nieobecność wykreślić, a tu niespodzianka. To nie były moje zajęcia. Pomyliłem parzystości tygodnia.
  • Odpowiedz
OPka pewnie studiuje na jakiejś kiepskiej, prywatnej uczelni, bo nie wyobrażam sobie, żeby wykładowca na poważnym uniwersytecie ośmielał się mówić per ty do studentów. Szybko by został postawiony do pionu.


@pawel-niczyporek: na takim UW na przykład coraz więcej prowadzących przechodzi na ty.
  • Odpowiedz
@nocna_furia miałem prowadzącego, taki typowy badacz żyjący w swoim świecie ton papieru i kawy, gdy dowiedział się że mam tytuł technika to zawsze mi walił na dzień dobry "witam panie techniku Kowalski", więc odbijałem piłeczkę i szła litania jego tytułów naukowych xD
Koniec końców ilość kawy wypita w kanciapie była tego warta

  • Odpowiedz
  • 1
@Ausfahrt kazał mi tylko już usiąść ȍ ̪ ő
@lastro @NiebieskiGroszek @Klepajro Edukację Elementarną
@pawel-niczyporek studiuje na Uniwersytecie Zielonogórskim. Ale jak jeszcze studiowałam na kierunku artystycznym nie było mowy żeby mówić sobie per Pan. Mówiłam do mojego wykładowcy Mireczku bo tak sobie życzył już na pierwszych zajęciach.
@dragonowPL czysty ubaw xD
@occult_katt dlatego chciałam się nią podzielić xD
  • Odpowiedz
My z PGR Liszki, spóźniliśmy się bo zepsuł się nam autobus.


@sodomek: w Liszkach nie ma PGRu, a juz napewno nie takiego gdzie sie kogos ksztalci. Najblizszy w Czernichowie. Zmodyfikuj swoj kawal :)
  • Odpowiedz