Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/4150395/encyklopedia-crpg-udostepniona-w-wersji-pdf/

Felipepepe, brazylijski entuzjasta erpegów, po czterech latach edycji, pisania i opracowywania encyklopedii o erpegach wreszcie ją wydał! PDF jest do zgarnięcia za darmo, natomiast wersja papierowa póki co jest wątpliwa ze względu na koszty z tym związane (aktualnie musiałaby ona kosztować ok. 60$). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż autorami recenzji są takie osobistości jak Chris Avellone czy Tim Cain (czyt. legendy erpegów), ale znanych nazwisk (przynajmniej w światku erpegów) jest znacznie więcej.

#gry #pcmasterrace #crpg #rpg #bethesdasucks #ksiazki #rozdajo
  • 18
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Tak z ciekawości, wiesz może, których recenzji autorem jest MCA? Albo gdzie jest lista, autorów z powiązanymi artykułami (jeśli jest)?

Co do książki, to fantastyczna sprawa. Ileż pracy i wysiłku musiało to kosztować.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Jak odnosisz się do tego, że recenzent napisał o Pillarsach że "delivered" co obiecywały z nawiązką? Bo ma dosłownie te same odczucie co ja po ograniu, a rok temu zjechałeś mnie i PoE za mechanikę, fabułę, postaci etc.
  • Odpowiedz
@Croudflup: A jak mam się odnieść? Recenzję pisał ktoś komu w ogóle chciało się przejść grę i pisać do niej recenzję. Zazwyczaj są to osoby, którym gra się podobała (przynajmniej wśród wolontariuszy). W tym przypadku jest to jeden z naczelnych fanbojów Obsidianu czyli Prime Junta (na kodeksie nazywany "Prime Cunta"). Gościu pomija ewidentne wady, nie przeszkadza mu system walki RTWP i generalnie nie należy do najbystrzejszych osób. Jak chcesz przeczytać
  • Odpowiedz
Ach, jest nawet Evil Islands. Fantastyczna gra, do tej pory w sumie jestem zadziwiony jak rozbudowana była, skoro już w roku premiery można ją było dostać w GRY Extra (wiem, bo mam swoją kopię do dziś :D). Serdecznie polecam każdemu kto nie grał ;)
  • Odpowiedz
@Lisaros Hej, temat znamy zanim jeszcze zrobiło się głośno na Wykopie. Jest oczywiście w realizacji, acz celujemy w dłuższy tekst niż zwykły news. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz