Wpis z mikrobloga

@feldm_Model

U kobiet nie można być za dobrym, nie można otwierać przed nim serca, bo kobieta Cię zniszczy i nasra do środka, bo będzie uważała Cię za słabego. Silny względem kobiety oznacza "bad-boy". U kobiety trzeba ciągle grać innego, niż się jest bo ona wyczuje Twoją dobroć (dla niej słabość), jak pirania krew


"Niby tak, ale k---a nie do końca"
Można (nawet trzeba) być dobrym, sęk w tym żeby nie być
  • Odpowiedz
@Xeni323 nie żeby coś ale żeby rzucać dziewczynę przez portal ze śmiesznymi obrazkami xD
Inna sprawa to to że nie ma co się wiązać z dziewczyną, która jest sporo młodsza, (wnioskując z komentarzy) widziałeś ja parę razy na oczy i jedyne co was łączy to to że obaj szukacie kogoś drugiego na siłę (samotność w wieku 16 lat xD)
  • Odpowiedz
@Xeni323: w którymś tam komentarzu pisałeś, ze jesteś dużo bardziej dojrzały, potem przeczytałem te wiadomości i jebłem XD Nie wiem ile masz, ale ja tak na litość brałem łaski w wieku 16 lat, oczywiście bez sukcesów. Z tą daj sobie już spokój, bo z------ś, przy następnej zachowuj się jak facet, a nie p---a. Tyle ode mnie, pana Mirka 30lvl, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Xeni323: To jest problem dzisiejszych czasów. Ludzie nie chcą być z kimś, żeby go uszczęśliwić, chcą ugrać coś dla siebie związkiem i nie czuć się jak przegryw i nie być samotnym. Człowieka definiuje to, jak kocha, a nie to, czy i kto go kocha.
  • Odpowiedz