Wpis z mikrobloga

  • 1
@Xeni323 ok, bo osobiście mam przekleństwo imienia Karolina xD i Każdemu odradzam.
Ogółem, zrobisz jak uwazasz za sluszne,ale po prostu uważaj na siebie i swoje uczucia
  • Odpowiedz
@Xeni323: po 12 lat macie, prawda? xd

Ja tak z laską pisałem na nokii 3310 i poprosiłem ją o chodzenie na gadu-gadu. Mam flashbacki sprzed 10 lat jak czytam te rakowe smski xddd
  • Odpowiedz
@Xeni323 no szokujące xD ja muszę k---a wymyślić jak za 2lata dom postawić xD problemy macie niesamowite, a Ty jeszcze nic nie wiesz, jakbyś ja olał z góry na dół to by się przykleila jak Mucha, a tak to miziasz ja i ma cię i w garści i w dupie. Pierwsza porada darmowa.
  • Odpowiedz
@Xeni323 ej zią sory ale ona właśnie kogoś poznała i chce żebyś się odsunął już teraz bo jednak Cię trochę lubi i nie chce skrzywdzić Twojego serduszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wie że za chwilę Cię oleje i nie chce mieć wyrzutów sumienia przy nowym bolcu( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Xeni323: Po pierwsze primo to nie p--------e mu głupot, że taki związek nie ma szans. Znam ze 3 pary, które w takim wieku zaczeli swój związek i są do dzisiaj ze sobą kilka lat. Nie wiecie jaka jest ta dziewczyna, w wieku 16 lat można być naprawdę ogarniętym.
Po drugie primo, to z------ś totalnie załatwiając takie rzeczy przez SMSy. Czyś Ty widział, żeby ktoś zaczął swój związek wyznając miłość przez
  • Odpowiedz