Wpis z mikrobloga

EA to są debile. Serio - ktoś tam w dywizji PR chyba dostał udaru cieplnego. W ostatnim wywiadzie przedstawiciel tej firmy stwierdził, że nie wprowadzili czystko kosmetycznych mikrotransakcji dlatego, że... uwaga... NIE CHCIELI NISZCZYĆ KANONU RÓŻOWYM VADEREM. Iks #!$%@? De.

Masz uniwersum, które aż prosi się o customizajcę dla graczy, ale nie... BO #!$%@? RÓŻOWY VADER. Hej, EA - ale wiecie, że Kylo Ren nie walczył na Naboo, nie? To wam nie niszczy kanonu? ALBO, ŻE VADER TO TAKŻE CHOLERNY ANAKIN SKYWALKER, NO SZOK #!$%@?, NIE? Nie mówiąc już, że stormtrooperów w różnych wersjach i kolorach było setki, a w rebelii służyli żołdacy z różnych ras, których są cholerne dziesiątki w różnych wersjach kolorystycznych etc. ALE NIE BO #!$%@? RÓŻOWY VADER, ROZUMICIE? RÓŻOWY VADER JEST NIEKANONICZNY, NO PANIE NIC NIE ZROBISZ, RĘCE ZWIĄZANE.

#battlefront #gry #starwars #ea
Pobierz jaqqu7 - EA to są debile. Serio - ktoś tam w dywizji PR chyba dostał udaru cieplnego....
źródło: comment_Tvt4RtpIFAi4kSM39qA1QcXE7q8cPC0z.jpg
  • 9
@jaqqu7 czytałem ostatnio wypowiedź jakiegoś randoma w mecie, który powiedział ze jemu zbytnia kustomizacja przeszkadza bo psuje właśnie klimat gry wiec są ludzie do których ten argument trafia. Jednak gdyby była właśnie mądrze zrobiona to nie różowy Vader a Anakin w różnych strojach oczywiście z filmów byłby cool. Poza tym nie widzę problemu jeśli podstawowe cechy postaci są zachowane, żeby miały same stroje bardziej wymyślne jeśli będą wpasowywaly się w konwencje gry.
@Hubstein: Ja lubię customizację bo daje mi to zawsze jakieś poczucie wyglądania "inaczej niż wszyscy" i małej indywidualności. Argument z Vaderem akurat do mnie nie przemawia, bo brzmi absurdalnie - przecież nie muszą dawać różowego Vadera. Jest wiele innych kombinacji kolorów, w których by wyglądał dobrze. Tak samo jak jest wiele małych kosmetycznych elementów, które też by mogło być np. brak pelerynki, inny wygląd hełmu itp.