Wpis z mikrobloga

Dlaczego obiektywnie przystojni, atrakcyjni faceci maja obiektywnie nieatrakcyjne kobiety? Smutnam się jak widzę faceta 10/10 z kobieta, która nie grzeszy uroda, jest poniżej przeciętnej, w dodatku zaniedbana. Jeszcze gdyby była Superior intelligence, to mogłabym zrozumiec, ale przeciętna uroda, przeciętna inteligencja, coś jest nie tak, zapewne jest z nią z braku laku. Niby wiem, ze nie ma wagonu, którego nie da się odczepić, ale najczęściej mieszkają razem, a mnie się nie chce ukrywać, nie chce mi się starać o zajętego faceta, za dużo pracy, jestem leniwa, zestarzałam się już (,) #gorzkiezale #depresja #feels #zwiazki #rozowepaski
  • 155
a Ty znasz faceta, który by odmówił kobiecie seksu?


@SaveUs: Myślę że większość facetów zawsze odmawia kobietom poniżej 6/10 i nigdy nie odmawia kobietom powyżej 6/10.

@Jah00: mysle, ze nie odmówi żadnej powyżej 5/10, tylko z wyglądu xD
@SaveUs: za 10 lat i tak będzie pomarszczona. Nie musi być z wyglądu miss, aby dobrze się z Nią żyło ( ͡º ͜ʖ͡º) Sam znam takie 7/10 dla których w ogień bym skoczył. Tylko, że jestem #!$%@?ęty i wolę wypok zamiast się z kimś wiązać #foreveralone
przecież wiem, ze wygląd nie jest najważniejszy. Mówię o kobietach przeciętnych na każdej płaszczyźnie. Chyba zacznę się przyglądać cyckom tych kobiet, może maja duże i faceci serio lecą na cycki xD duże cycki maskują przeciętna urodę i przeciętna inteligencje xD nawet bym się nie zdziwiła, gdyby to była prawda. Przyjrzę się, może jest korelacja a


@SaveUs: Kochać za fajne cycki top kek, naprawdę myślisz, że to tak działa?

@mmartaa: Widać,
@daniul69: faktycznie pomyliłam, gdy jednak poszukałam definicji to trafiłam na jakąś redpillową stronkę i aż mnie głowa rozbolała xDDD
Hipergamia dalej idealnie pasuje również do mężczyzn, znam setki brzydkich mężczyzn, którzy tkwią we friendzonie z 10/10, ale nie zejdą niżej, chociaż jakaś tam laska 6/10 się nimi interesuje to nie, oni tkwią przy tej 10/10 LATAMI. Więc nie #!$%@?, że to się odnosi tylko do kobiet. Znam przypadek gdzie facet 10
@SaveUs: nie czytam wszystkich komentarzy, pośmiałabym się ale szkoda mi czasu, 1. dla Ciebie laska może być przeciętna, dla faceta to będzie bogini, bo ma niebieskie oczy, uroczy pieprzyk, albo dźwięczny śmiech, cokolwiek. Nie oceniaj wszystkich swoją miarą. 2. tak, znam faceta który odmówiłby obcej kobiecie zbliżenia będąc w związku, KAŻDY CYWILIZOWANY FACET, polecam takiego poszukać ;)
@SaveUs: Naprawdę mi Ciebie żal. Gadasz jaka to nie jesteś zajebista i każdy facet, zajęty czy nie, marzy żeby tylko Cie wyruchać. Problem jest taki, że nawet jeśli prześpi się z Tobą to i tak wróci do szarej myszki lub wybierze inną, a ty nadal bedziesz sama. Nie czujesz się źle traktując siebie jak worek na spermę? Przykro sie czyta Twoje wpisy, łatwo oceniasz ludzi, ale nie masz w sobie krzty
@SaveUs: Here facet może nie 10/10 ale raczej z tych o których pytasz

Dosyć mam uganiania się za pretensjonalnymi księżniczkami które nie potrafią dosłownie nic - zero pasji, zero języków, zero znajomości czegokolwiek, absolutnie zero pokory. Moja nwa dziewczyna może i nie wzbudziłaby w Tobie podziwy ze względu na jej wygląd, ale bardzo, bardzo ją lubię i szanuje i czuję straszną ulgę będąc z nią. Ulgę że już nie jestem z
@SaveUs: Naprawdę mi Ciebie żal. Gadasz jaka to nie jesteś zajebista i każdy facet, zajęty czy nie, marzy żeby tylko Cie wyruchać. Problem jest taki, że nawet jeśli prześpi się z Tobą to i tak wróci do szarej myszki lub wybierze inną, a ty nadal bedziesz sama. Nie czujesz się źle traktując siebie jak worek na spermę? Przykro sie czyta Twoje wpisy, łatwo oceniasz ludzi, ale nie masz w sobie krzty
@SaveUs: Here facet może nie 10/10 ale raczej z tych o których pytasz


Dosyć mam uganiania się za pretensjonalnymi księżniczkami które nie potrafią dosłownie nic - zero pasji, zero języków, zero znajomości czegokolwiek, absolutnie zero pokory. Moja nwa dziewczyna może i nie wzbudziłaby w Tobie podziwy ze względu na jej wygląd, ale bardzo, bardzo ją lubię i szanuje i czuję straszną ulgę będąc z nią. Ulgę że już nie jestem z
Szczesliwa milosc jest po prostu zbiorem setek przypadkow, nad zadnym nie masz kontroli


@RubinWwa: Byzdura. Szczęśliwa miłość to ciężka praca. Zero przypadków. Jak dbasz o związek i wiesz jak robić by partner był zadowolony to nigdy nie odejdzie ani nie zdradzi, wszystko wybaczy i będzie szczęśliwy. Kluczem jest to żeby być dla siebie wzajemnie atrakcyjnym. Jak ta atrakcyjność znika (np. facet się rozpije, kobieta przytyje) to żadna siła nie powstrzyma rozpadu
nie jestem sama. Wielu facetom odmówiłam seksu, wiec nie czuje się zle.


@SaveUs: Hehe, ważne, że atencja się zgadza co nie?

Niestety ładne dziewczyny często mają nasrane do głowy. Bo są ładne. I nic nie muszą oprócz podejścia do faceta i przewrócenia oczami. Reszta sama przychodzi. Ale uroda przemija i mądra dziewczyna jest tego świadoma i dba o siebie, o wygląd, znajduje zawczasu odpowiedniego męża, nie zaniedbuje innych aspektów życia.

Co
@SaveUs: Śmiać mi się chce z tych niektórych teorii powyżej. Faceci mający tak bardzo prawidłowe myślenie, dla których nie liczy się wygląd, ale zapewne tylko przez przypadek największenie branie mają dziewczyny... no właśnie - jakie? Ładne. Najwięcej atencji dostają ładne dziewczyny, a ja tu czytam o podniosłych ideach, wedle których facet nie przykłada aż tak dużej wagi do wyglądu XD