Wpis z mikrobloga

Dlaczego obiektywnie przystojni, atrakcyjni faceci maja obiektywnie nieatrakcyjne kobiety? Smutnam się jak widzę faceta 10/10 z kobieta, która nie grzeszy uroda, jest poniżej przeciętnej, w dodatku zaniedbana. Jeszcze gdyby była Superior intelligence, to mogłabym zrozumiec, ale przeciętna uroda, przeciętna inteligencja, coś jest nie tak, zapewne jest z nią z braku laku. Niby wiem, ze nie ma wagonu, którego nie da się odczepić, ale najczęściej mieszkają razem, a mnie się nie chce ukrywać, nie chce mi się starać o zajętego faceta, za dużo pracy, jestem leniwa, zestarzałam się już (,) #gorzkiezale #depresja #feels #zwiazki #rozowepaski
  • 155
@SaveUs Ja może nie jestem 10/10 ale już np w ogóle nie patrzę na nic poza osobowością. Jedna moja była jest teraz cherleaderką w Gdyni, druga codziennie 7 rano siłownia potem tańce i w balecie tańczyła.
I wiesz co nie byłem z nimi nawet w połowie tak szczęśliwy jak kiedyś gdy miałem szarą myszkę grającą na organach w kościele ani jak teraz mając przeciętną dziewczynę. Tu na Ibizie w sezonie na każdym
@SaveUs: dla mnie liczy się charakter bardziej niż wygląd (choć ten też jest ważny, ale charakter zostaje na całe życie), kwestia co masz do zaoferowania. Sam stawiam otwartość i brak przysłowiowego kija w dupie wyżej niż wygląd...i posiadanie własnego zdania a nie bycie poddanym facetowi.
@SaveUs moje przerzuty dostały przerzutów jak czytam te wypociny laski, której brakuje bolca xD zawsze myślałam że związek to zaufanie, budowanie ciepłej relacji i ogólne rozumienie się na wielu płaszczyznach. Ale nie - trzeba być albo super inteligentnym albo pięknym. Dramat, jak można w ogóle myśleć o związku w takich kategoriach. Żal mi cię karyna xD