Wpis z mikrobloga

Dlaczego obiektywnie przystojni, atrakcyjni faceci maja obiektywnie nieatrakcyjne kobiety? Smutnam się jak widzę faceta 10/10 z kobieta, która nie grzeszy uroda, jest poniżej przeciętnej, w dodatku zaniedbana. Jeszcze gdyby była Superior intelligence, to mogłabym zrozumiec, ale przeciętna uroda, przeciętna inteligencja, coś jest nie tak, zapewne jest z nią z braku laku. Niby wiem, ze nie ma wagonu, którego nie da się odczepić, ale najczęściej mieszkają razem, a mnie się nie chce ukrywać, nie chce mi się starać o zajętego faceta, za dużo pracy, jestem leniwa, zestarzałam się już (,) #gorzkiezale #depresja #feels #zwiazki #rozowepaski
  • 155
@SaveUs: Zycie jest bardziej skomplikowane niz myslisz. Co jesli ten przystojniak "10/10" mial kiedys duze problemy psychiczne i mu bardzo pomogla? Albo wielka uroda to tylko jego jedyna cecha? Moze jest uberkatolem ktory szukal takiej paskudy by go nie kusilo na segzy? Pelno zaleznosci i hipotez. Wiekszosc mozna wykluczyc poznajac go, ale pamietaj ze kazdy ma sekrety.
@Jah00: >Byzdura. Szczęśliwa miłość to ciężka praca.
Wspolczuje.

Zero przypadków

Zdajesz sobie sprawe, ze ja mowilem o poznaniu sie? Zdajesz sobie sprawe, ze caly twoj scenariusz "ciezkiej pracy" pada w gruzach jesli np. fajniejszy koles podbije do dziewczyny z ktora wlasnie "pracujesz"? Zdajesz sobie sprawe, ze to przypadek?
@RubinWwa: Ale co z tego, jeżeli ona kocha mnie? Myślisz, że zaryzykuje udany związek w którym jest szczęśliwa dla jednej nocy z innym facetem? Na pewno nie. Zero przypadków. A jeśli kobieta nie jest w szczęśliwa to sama będzie szukać i prowokować fajnych facetów. I to też nie jest przypadek. To znaczy że spieprzyłeś sprawę. Tak to działa niestety.
@Jah00: >Ale co z tego, jeżeli ona kocha mnie?
boze jaki naiwniak xD wiesz ile zaliczalem takich co to "kochały" tych swoich misiaczkow? naprawde sporo. Z ekipa znajomych wyliczylismy ze mniej wiecej 70% zaliczanych przez nas dziewczyn byla zajeta. Z czego conajmniej 5% bylo zareczonych. Tyle z twojej milosci xD

Myślisz, że zaryzykuje udany związek w którym jest szczęśliwa dla jednej nocy z innym facetem?

Ale ty wierzysz ze kobieta mysli
@RubinWwa: Generalnie się zgadzam, ale nadal nie widzę tu przypadku.

Jak kobieta szuka faceta to siedzi godzinami w necie albo w klubie, a jak nie to nie widzi takiej potrzeby i zachowuje się inaczej, ubiera się inaczej i inaczej gada z innymi facetami. Zdrada nigdy nie jest przypadkowa. Wszystko zależy od relacji jaką zbudujesz i jakie ustalisz zasady. Nie zgadzam się na twierdzenie, że nie ma się na to wpływu i
@Jah00: No bo nie masz kontroli nad głównymi czynnikami, jakimi sa
1) Poznanie konkretnej osoby (znalezienie sie w sytuacji w ktorej mozna naturalnie nawiazac kontakt)
2) Inicjalna faza poznania wzbudzenie zainteresowania (nie wiesz czy kogos nie ma czy inny seba o nia nie walczy tak samo jak ty)
3) Jej charakter (po kilku miesiacach wychodzi ze jest nienormalna)
Chyba ze w swojej arogancji zakladasz ze laska, sama do ciebie podejdzie, rzuci
No bo nie masz kontroli nad głównymi czynnikami


@RubinWwa: Oczywiście, że nie mam kontroli nad wszystkim. Ale to nie ma znaczenia, bo laska i tak znajdzie się w tej sytuacji wcześniej czy później, to tylko kwestia czasu. Natomiast to jak się zachowa to już inna sprawa.
No jak laska jest nienormalna to nic się nie poradzi, trzeba z tym żyć, albo poszukać innej.

Chyba ze w swojej arogancji zakladasz ze laska,
@SaveUs: hahaha to ze odmowilas im seksu to nie znaczy sie teraz tna. Pytaja teraz pewnie inne o seks. Takich cichdaj jak ty jest na peczki. Zaden facet ogarniety zyciowo i z doswiadczeniem nie bedzie bral na powaznie takie jak ty-bo dla ciebie zrobic gale temu czy innemu to jak splunac. I oni wiedza ze tak jak teraz pukasz sie z zajetymi tak mozesz ich puscisz kantem. Miec taka cichodaje na