Wpis z mikrobloga

Dlaczego obiektywnie przystojni, atrakcyjni faceci maja obiektywnie nieatrakcyjne kobiety? Smutnam się jak widzę faceta 10/10 z kobieta, która nie grzeszy uroda, jest poniżej przeciętnej, w dodatku zaniedbana. Jeszcze gdyby była Superior intelligence, to mogłabym zrozumiec, ale przeciętna uroda, przeciętna inteligencja, coś jest nie tak, zapewne jest z nią z braku laku. Niby wiem, ze nie ma wagonu, którego nie da się odczepić, ale najczęściej mieszkają razem, a mnie się nie chce ukrywać, nie chce mi się starać o zajętego faceta, za dużo pracy, jestem leniwa, zestarzałam się już (,) #gorzkiezale #depresja #feels #zwiazki #rozowepaski
  • 155
@SaveUs: ej ale tak w zasadzie dlaczego Ty uwazasz, ze najistotniejszymi wyznacznikami udanego zwiazku sa jedynie wyglad i inteligencja?
(pomine juz fakt, ze nie Ty decydujesz o tym, kto jest dla kogo atrakcyjny, bo kazdemu sie podoba co innego).

Naprawde dla Ciebie glownym wyznacznikiem wartosci czlowieka pod katem zwiazku jest fizycznosc? Serio nie wierzysz w cos takiego, jak wiernosc, uczciwosc, wsparcie, przyjazn, milosc, szczerosc i wzajemne dbanie o partnera, zrozumienie i
@SaveUs może dlatego że inteligencja i wygląd to tylko dwa że stu czynników składających się na to czy ktoś jest atrakcyjny czy nie. Ale oczywiście lepiej sobie spłaszczyć wszystko i narzekać.
@SaveUs:Serio? Mi sie zdarzalo odmowic. Jesli bylem akurat zajety oczywiscie. Poza tym uwazam ze wiele "pieknych , inteligentnych" tzw. wartosciowych kobiet jest zwyczajnie kiepska i do łozka i do zycia w zwiazku. Pomijam juz sfochowane i roszczeniowe postawy. Nie chce Cie tu obrazac ale wlasnie taka zaprezentowalas. Dlatego w miare normalny i troszke znajacy zycie facet nie napala sie tak na "ksiezniczki".
@SaveUs: bo normalny facet bierze pod uwagę nie tylko opakowanie ale i zawartość ;) Opakowanie skłania faceta do tego, żeby zapoznać się z zawartością, a jeśli jest ona nijaka to masz już odpowiedź. No chyba że trafisz na jakiegoś pustaka, co oczy mu zajdą cyckami, ale takie związki się szybko kończą, kiedy okazuje się że kobieta w pewnym wieku już nie wygląda tak jak wcześniej.
@SaveUs: Ładne laski są #!$%@?ęte, dzialają na nerwy i powinny lądować w wariatkowie. Wysoka, przeciętna, taka po studiach która nie wie że jest piękna a ma coś w sobie jest najlepsza.

Za to księżniczki atencjuszki które tobą gardzą gdy w do tańca poprosisz - niech giną.
@SaveUs: wszyscy analizujecie stopień atrakcyjności i ewentualne zalety/wady dziewczyn ale w drugą stronę to działa tak samo przecież. Taki facet 10/10 może świetnie wyglądać ale czy pod innymi względami też jest super? Bardzo rzadko. Znam wielu facetów, którzy wyglądają jak cukierek a są samotni ze względu np na niestabilność emocjonalną, niezaradność życiową, jakieś nałogi itp. Więc na tych panów 10/10 też nie ma się co rzucać tak bez zastanowienia, a już
@interface: Alejandra to nie wiem, ale saveus to bardzo możliwe, że fakekonto faceta do trollowania, konto ma miesiąc i większość jego wpisów to o tym że każdy do okoła jest #!$%@? brzydki i bez wartosci a on(a) jest wspaniała. Potem usuwa niektóre i za pare dni pisze prawi taki sam znowu i znowu gównoburza. Więc raczej jednak stulejka a nie sromka ;p


@Marmeladkas: nie, to nie moje pierwsze konto. Wrzucalam
@SaveUs: Wygląd i IQ to nie wszystko, dla mnie po kilkunastu związkach nic te wskaźniki nie znaczą. Po co mi taka kobieta jak wytrzymać się z nią nie da? Ciągle fochy, ogromne wymagania, niechęć do zakładania dużej rodziny.. Wolę szare myszki, które są po prostu miłe, wychowane raczej w mało zamożnych rodzinach i ciągle potrzebują pomocy, to takie słodkie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dlaczego obiektywnie przystojni, atrakcyjni faceci maja obiektywnie nieatrakcyjne kobiety?


@SaveUs: Bo jesteście #!$%@?. Bo jednego dnia facet wydaje się wam atrakcyjny, a drugiego już nie. Niektórzy faceci mają dość uganiania się za wiecznie niedostępnymi księżniczkami, z którymi nie potrafią zbudować trwałej relacji. Czyli innymi słowy: bo to nie są tak naprawdę atrakcyjni dla was faceci. Dlatego mają nieatrakcyjne kobiety. Dziwię się że tego nie wiesz. Czyżby #falszywyrozowypasek ?
a Ty znasz faceta, który by odmówił kobiecie seksu?


@SaveUs: Myślę że większość facetów zawsze odmawia kobietom poniżej 6/10 i nigdy nie odmawia kobietom powyżej 6/10.