Wpis z mikrobloga

Dlaczego obiektywnie przystojni, atrakcyjni faceci maja obiektywnie nieatrakcyjne kobiety? Smutnam się jak widzę faceta 10/10 z kobieta, która nie grzeszy uroda, jest poniżej przeciętnej, w dodatku zaniedbana. Jeszcze gdyby była Superior intelligence, to mogłabym zrozumiec, ale przeciętna uroda, przeciętna inteligencja, coś jest nie tak, zapewne jest z nią z braku laku. Niby wiem, ze nie ma wagonu, którego nie da się odczepić, ale najczęściej mieszkają razem, a mnie się nie chce ukrywać, nie chce mi się starać o zajętego faceta, za dużo pracy, jestem leniwa, zestarzałam się już (,) #gorzkiezale #depresja #feels #zwiazki #rozowepaski
  • 155
  • Odpowiedz
@SaveUs: @lliill: Mylicie się wszyscy. Znałem takie przypadki. On wyładniał ona zbrzydła. A nie zostawił jej bo pokochał przez te lata. Częsta przypadłość związków z młodego wieku. Mężczyzna średni w wieku 19-20 lat w wieku 30 może wyglądać znacznie lepiej. Fajna młoda dupa w wieku 30 może już wyglądać słabo.
  • Odpowiedz
@SaveUs: o jak ja szanuję komentarze @lliill

Facet top ten to nie tylko ładna buzia, to przede wszystkim facet ogarnięty życiowo i z dobrym układem klepek pod kopułą, to właśnie oni są najbardziej atrakcyjni dla różowych pasków, a wiesz jak ciężko jest być atrakcyjnym dla różowych pasków? Od razu włącza się im rywalizacja i same wskakują do łóżka "Cooo... ona? Taka brzydka? Już ja pokażę, że on na mnie poleci, a
  • Odpowiedz
@SaveUs: Jeez, sążny rak z Twych ust płynie. Brzmisz, jakbyś była bardzo młoda, lub miała złe towarzystwo, lub ubogie w różnorodności doświadczenia. Jesteś uosobieniem problemu, o którym piszesz - nie chciałbym takiej kobiety jak Ty, niezależnie jak wyglądasz. Nawet na fizyczne spoufalenie bym się nie skusił. Też trochę współczuję, że wypracowałaś taki odrealniony obraz świata. Może za dużo przebywasz w piwnicy? Wydrukuj to, co napisał @lliill i powieś sobie na ścianie.
  • Odpowiedz
@SaveUs: (sorry chwilowo mi nie dzialaja polskie znaki, wiem, ze ciezko sie to czyta) jedna z moich wazniejszych lekcji zyciowych odbylem w Chorwacji w wieku lat chyba 16, siedzialem w barze cos pijac czy jedzac, nieistotne. Mialem widok na plaze i natryski (wiadomo, panny mozna poogladac). Wszedl pod natrysk taki koles, ze nawet ja zwrocilem uwage, takie 10/10 #!$%@? w #!$%@?. Pomyslalem, #!$%@?, najs, dba o siebie, pewnie spi na silowni,
  • Odpowiedz
@SaveUs: myślę, że tylko na "opakowanie" to patrzy się ileś tam lat, później z tego sie wyrasta i szukamy raczej nie tylko wizualnych, ale i "wewnętrznych" ciekawych cech. Różnie życie się układa, w dobie massmediów, instagramów itp, gdzie promowane są zdrady itp to ladniejsze kobiety - mające wielu adoratorów sa bardziej skłonne do zdrad, a te przeciętne - mniej. Facet w pewnym wieku, po wyszaleniu tez chce stabilizacji. Oczywiscie wszystko nie
  • Odpowiedz
@SaveUs: widać te przeciętne laski mają fajny charakter i są fajnymi osobami a nie peirdolniętymi roszczeniowymi księżniczkami
no i koniec końców, cipka to cipka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ewentualnei robi mu z #!$%@? smigło

a zaiste to wszystko jednocześnie
  • Odpowiedz