Wpis z mikrobloga

Dlaczego obiektywnie przystojni, atrakcyjni faceci maja obiektywnie nieatrakcyjne kobiety? Smutnam się jak widzę faceta 10/10 z kobieta, która nie grzeszy uroda, jest poniżej przeciętnej, w dodatku zaniedbana. Jeszcze gdyby była Superior intelligence, to mogłabym zrozumiec, ale przeciętna uroda, przeciętna inteligencja, coś jest nie tak, zapewne jest z nią z braku laku. Niby wiem, ze nie ma wagonu, którego nie da się odczepić, ale najczęściej mieszkają razem, a mnie się nie chce ukrywać, nie chce mi się starać o zajętego faceta, za dużo pracy, jestem leniwa, zestarzałam się już (,) #gorzkiezale #depresja #feels #zwiazki #rozowepaski
  • 155
  • Odpowiedz
@SaveUs: Bo są cwane i wiedzą jak się zakręcić koło faceta? Udają ideały, żeby wpasować się w jego wizje? Co w dłuższym rozrachunku i tak wychodzi na jaw.

Albo druga opcja - być może nadrabiają to całą gamą prawdziwych zalet?

Możliwości pewnie jest wiele, faktem jest że takie połączenia się zdarzają i to nie rzadko.
  • Odpowiedz
@SaveUs: taka od niego nie odejdzie. Chłop ma pewność, że będzie wracał do żony, dzieci i że ona od niego nigdy nie odejdzie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TheRakQueen: o, tego nie brałam pod uwagę. Bardzo prawdopodobne, ze tak właśnie jest
  • Odpowiedz
@SaveUs: Bo są cwane i wiedzą jak się zakręcić koło faceta? Udają ideały, żeby wpasować się w jego wizje? Co w dłuższym rozrachunku i tak wychodzi na jaw.


Albo druga opcja - być może nadrabiają to całą gamą prawdziwych zalet?

Możliwości pewnie jest wiele, faktem jest że takie połączenia się zdarzają i to nie rzadko.

@fej1: nie to nie to. Zauważyłam, ze przystojni faceci, którzy są nieśmiali maja właśnie takie
  • Odpowiedz
zapewne jest z nią z braku laku.


@SaveUs: ja #!$%@? jaki rak. Pewnie wyglądasz jak gówno i zazdrościsz, czujesz się od wszystkich lepsza to i nie masz nikogo. Zdradzę Ci tajemnice: dla normalnych niebieskichpaskow sama uroda to za mało.
  • Odpowiedz
@SaveUs: cudowna jest ta pewność, że byłabyś w stanie wagonik odczepić. Takie egoistyczno-nastoletnie przekonanie o swojej unikatowości.


@Naxster: a Ty znasz faceta, który by odmówił kobiecie seksu? Faceci tacy są, potrafią mówić przy kolegach, ze nie zdradza swojej dziewczyny/żony, a potem chcą Cie bzikac xD potwierdzone info.
  • Odpowiedz
a Ty znasz faceta, który by odmówił kobiecie seksu?


@SaveUs: znam, do tego sam taki jestem. Smutny ten twój świat. I nie tylko przez przekonanie o zdradliwości ale ogólnie ten pseudonaukowy jad czemu to ludzie są ze sobą. Niczym mizoginki z ich ewolucyjnymi teoriami czemu kobiety to suki.
  • Odpowiedz
@SaveUs: Mylisz się. Sporo z tych facetów była z atrakcyjnymi babkami ale co z tego jak co chwilę jakieś fochy, wymagania z kosmosu, chęć dominacji czy inne rzeczy. Dali sobie spokój, znaleźli fajną kobietkę z którą się żyje spokojnie i można czerpać z życia jak najwięcej. Wygląd jest ważny ale nie najważniejszy.


@Naxster: wykopowa femme fatale ( ͡º ͜ʖ͡º)

@lliill: przecież wiem, ze wygląd
  • Odpowiedz