Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy #silownia #fitness #zalesie #feels

Jak byłem młody i gUpi i miałem z 15-16 lat chciałem zacząć chodzić na siłownię, ale mame stwierdziła, że będę tam jakieś koksy brał (jakbym #!$%@? miał na to pieniądze) i jak zacznę się kłuć to od razu jakieś narkotyki mi podadzą... Więc byłem suchoklatesem 2 metry i 65kg wagi, później się dowiedziałem kto jej takich głupot nakładł do głowy...

Jak zacząłem sam zarabiać to zacząłem chodzić na siłownię, siła urosła, masa też, zacząłem wyglądać jak facet a nie jak pół faceta. Dziś 98kg wagi 12% fatu i w dniu wczorajszym spotkałem tego geniusza przez którego byłem największym suchoklatesem w liceum i przez to miałem wiele upokorzeń i #!$%@?łem #!$%@? kilka gongów na ulicy.

Dajcie ze dwa plusy, że dobrze zrobiłem bo autentycznie lepiej mi się zrobiło, że wyładowałem się na takim worze #!$%@?ów przez którego musiałem znosić upokorzenia.
  • 45
Jak byłem młody i gUpi i miałem z 15-16 lat chciałem zacząć chodzić na siłownię, ale mame stwierdziła, że będę tam jakieś koksy brał (jakbym #!$%@? miał na to pieniądze) i jak zacznę się kłuć to od razu jakieś narkotyki mi podadzą...


@Arachnofob: Ta nie zwalaj na matke. Mogłeś ćwiczyc i nie żreć żadnych odżywek, to by nie miała powodu, żeby snuć podejrzenia, że żąresz #!$%@? wie co.
Ja miałem gorzej,
@Arachnofob: Jak jesteś taką fają że mając 16 lat słuchałeś się bezrefleksyjnie mamy ktora ci zabraniała całkowicie legalnej w Polsce czynności to ci nawet ten teść ładowany w dupkę nie pomoże tej fajowatości zmyć XD XD wielki kozaczyna któremu wyrosły włosy na jajach jak mu mamusia łaskawie pozwoliła wejść w okres dojrzewania XD XD
2m i 65kg jak #!$%@?


@razenas: W sumie to bym sam uwierzył w zarzutkę, ale #!$%@?, 65 kilo przy 2m to wyczyn sam w sobie, i musiałby być kompletnym patykiem i anorektycznym chudzielcem xD toć ja przy 70 kilo i 185cm(ledwo nie jestem kompletnym karakanem) wyglądam jak szkieletor.
przez którego byłem największym suchoklatesem w liceum i przez to miałem wiele upokorzeń i #!$%@?łem #!$%@? kilka gongów na ulicy.


@Arachnofob: więc dalej jesteś taką samą #!$%@?ą, jaką byłeś w liceum. Przykro mi.