Wpis z mikrobloga

Przypominam: Platforma Obywatelska to partia prorosyjska, reprezentująca interesy kacapstanu.

Krytykujący Kaczyńskiego za jego (słuszną i uzasadnioną) rusofobię fajnopolacy z Platformy Obywatelskiej umorzyli miliard złotych długu Gazpromowi i gdyby tego było mało to jeszcze podpisali z nimi krzywdzące umowy na dostawy "niebieskiego surowca". To PO blokowało BalticPipe jednocześnie lobbując za NordStreamem budowanym przez Rosjan i Niemców!

To Tusk mówił, że nie będzie blokował sprzedaży rafinerii w Możejkach ruskim, to Tusk oferował kacapom zakup Lotosu i to Platforma Obywatelska do spółki z ziomeczkami z PSL likwidowała jednostki wojskowe na wschodzie Polski osłabiając bezpieczeństwo kraju! A właśnie, skoro już przy tym jesteśmy przy wojsku i bezpieczeństwie państwa polskiego - pamiętacie kto ośmieszał "Wojska Obrony Terytorialnej"? Tak, dobrze pamiętacie - to była banda rudego i wspierająca go ekipa, między innymi usłużne mu media, które w swoim rechocie posuwały się do żałosnych insynuacji że Kaczyński buduje własne bojówki xD Szkoda, że zabrakło porównań do nazistowskich metod bo wtedy byłby komplet urojeń. Warto też zapytać wyborców Tuska co sądzą o tym, że ich idol zrezygnował z instalacji amerykańskiej tarczy antyrakietowej w latach 2008-2009 i czy dochodzili co kierowało ich wodzem - czy czasem nie była to chęć przypodobania się swoim ruskim panom?

Platforma Obywatelska to partia prorosyjska, która jest dużo bardziej niebezpieczna dla bezpieczeństwa naszego państwa niż k0nfederacja, która żadnej władzy nie ma i raczej nie zapowiada się by ją zdobyła i przestała być politycznym folklorem!

Dla jasności - PiS, tak samo jak PO, to ugrupowanie działające na niekorzyść obywateli Rzeczpospolitej, to banda, która powinna zostać, podobnie jak ich adwersarze, wyeliminowana z życia politycznego, a wcześniej postawiona przed sądem/Trybunałem Stanu. PiS i PO to jedno i takie samo gówno. Naturalnie proruska jest też banda przydupasów z PSL-u, tak zwanych chłopków-roztropków oraz oczywiście neokomuniści z SLD tudzież neomarksiści z Razem (generalnie lewica ze swoimi zamordystycznymi standardami rodem z Korei Północnej).

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #takaprawda #polityka #polska #tusk
Xeardo - Przypominam: Platforma Obywatelska to partia prorosyjska, reprezentująca int...

źródło: putin_tusk_spotkanie550_pap

Pobierz
  • 63
@neeet: Ja prezentuję dokumenty PGNiG a ty medialne spekulacje i prywatne interpretacje pisowskich kontrolerów NIK. Zresztą nawet w tym raporcie NIK wysmażonym gdy prezesem NIK był wsadzony przez PIS w 2007 roku Jezierski nie odważyli się kłamać i napisali wprost, że ceny na kontrakcie zostały zmienione w 2006 roku jedynie zarzucali Pawlakowi, że tych cen nie obniżył.
@szef_foliarzy: Dobry z ciebie Manipulant. Umorzony miliard Gazpromowi przez rząd Tuska i PSL nazywasz nic nie znaczącymi drobniakami, a jednocześnie robisz aferę o 636 mln zł wymuszone przez gazprom który miał monopol w tym czasie xD
Ja wiem, że wy z wykopków robicie idiotów, którzy plusują wszystko co jest antypis bez czytania, a tym bardziej zrozumienia.
Zatem uprawiaj prostytucję moralną dalej, w końcu za to ci płacą xD
@neeet:

Umorzony miliard Gazpromowi


Już było wczoraj tłumaczone. Pawlak w zamian dostał rabat na gaz. Wystarczy zajrzeć do raportów rocznych PGNiG na ich stronie internetowej. Linkujecie jakieś raporty, do których nawet nie zajrzeliście bo jesteście zbyt leniwi. Interesują was jedynie krzykliwe medialne tytuły.

Skoro jeden miliard Pawlaka cię oburza to ja przebijam: 18 miliardów złotych

18 mld zł drożej trzeba było zapłacić do 2022 roku po renegocjacji ceny przez pisowców w
Linkowałem do skróconego raportu NIK, ale jeszcze tutaj jego fragment przytoczę:
Ocena umów gazowych z lat 2006–2011 We wspomnianym raporcie NIK pozytywnie oceniła zapewnienie ciągłości dostaw gazu z importu z Federacji Rosyjskiej przez organy państwowe i PGNiG w latach 2006–2011. Według niej zawierane umowy minimalizowały ryzyko niezaspokojenia potrzeb odbiorców. W informacji pokontrolnej wskazano jednak, że skuteczność negocjacji w sprawie dostaw gazu z Rosji była istotnie ograniczona ze względu na monopolistyczną pozycję Gazpromu
@neeet: Znam ten raport z czasów wsadzonego do NIK przez PIS Jezierskiego. Ogólnie wybielał pisowców w 2006 a skupiał się na atakowaniu Pawlaka za negocjacje 2009/10. Tylko czemu powiedz PIS chce powołać komisję śledczą ds energetyki zajmującą się tematem od 2007 roku... Wstydzą się wydarzeń z 2006? Przecież wtedy zaszły znaczące zmiany na Kontrakcie Jamalskim czyli zmiana formuły cenowej i podwyżka cen gazu dla Polski.