Wpis z mikrobloga

Ale gownoburza o LED-y xD tyle Januszy, powinni z automatu być dodawani na czarną listę.

Oszczędność - kek

Musi wymieniać żarówki w światłach mijania co 3 miesiące - kek (ja kupiłem używane auto rok temu i jeszcze nie musiałem tego robić)

Hurr durr kiedyś nie było obowiązku. No tak kiedyś nie było też ABS, kontroli trakcji, poduszek powietrznych. Fajne były te czasy. :)


Szanuję strasznie jazdę na pędach zwłaszcza w deszczu. :)
Przecież głównym przeznaczeniem tego jest wygoda kierowcy, który nie musi martwić się o włączanie świateł.


@Dawno_temu_napluli_mi_w_twarz: fabrycznych dziennych z czujnikiem zmierzchu może i tak, tych dokładanych raczej nie bo i tak musisz je ręcznie przełączać na mijania.
ważniejsze jest że nie wymieniasz żarówek co 2-3 miesiące


@sailor_73: Chciałbym się dowiedzieć, jakie żarówki kupujesz. Ostatnio kupiłem w markecie żarówki Bosch H7, 17zł/szt. i pierwsza spaliła mi się po 2 latach. Rocznie robię jakieś 10-15k km, żeby nie było, że auto stoi tylko w garażu.
ziomek co ty za żarówki kupujesz? Krece 20-23kkm rocznie i wymieniam średnio raz w roku mijania. I z tej okazji całą resztę, ale dla Polaka wydanie hajsu za lepsze to marnotrawstwo, więc lepiej co 3mies. kupować gówno i płakać


@Myszoskocznia: Czasami przepalanie żarówek może być winą samego auta. Przykładowo Corolla E12 miała jakąś wadę fabryczną, która powodowała bardzo szybkie przepalanie żarówek. Nawet na forach czy na Autocentrum wiele osób opisuje to