Wpis z mikrobloga

@Rozmyk: Moja siostra ma samochód w którym bardzo często przepalają się żarówki, a wymiana jest na tyle kłopotliwa, że trzeba jechać do mechanika. I taka wymiana kosztuje ją zawsze 30zł plus żarówka.

Dodatkowo można mieć xenon i tam żarówka kosztuje 200zł sztuka. A podczas jazdy na światłach wypalają się odbłyśniki.

Temat wyczerpany.
Moja siostra ma samochód w którym bardzo często przepalają się żarówki, a wymiana jest na tyle kłopotliwa, że trzeba jechać do mechanika.


@Kreation: to niech naprawi samochód, nawet francuskie wyroby samochodowe nie mają z tym problemu jeśli są sprawne.

Dodatkowo można mieć xenon i tam żarówka kosztuje 200zł sztuka.


@Kreation: nie żarówka a żarnik, ostatnie takie wymieniałem zaraz po kupnie używanego samochodu jakieś 9 lat temu a trochę od wtedy
@Rozmyk: Ja tam zamontowałem tacie do vw T5 po to aby nie musiał pamiętać o włączaniu świateł i aby zwiększyła się żywotność żarówek. Są to ledy za 100zł i świecą bardzo jasno, nawet jest funkcja follow me home.
ważniejsze jest że nie wymieniasz żarówek co 2-3 miesiące , pomijając koszt żarówek to masz sprawne oświetlenie pojazdu i nie narażasz się na kontrolę


@sailor_73: przestań kupować żarówki w tesco to będą starczać na dłużej.