Wpis z mikrobloga

Siemka.
Mam 21 lat, nigdy nie miałem dziewczyny.
Jestem strasznie samotny - wygłodniały dotyku, już nawet nie mówię o seksie ale o chociażby zwykłym przytuleniu się do kogoś, laski mają z tym łatwiej bo nawet te samotne przytulają się z koleżankami :(
do rzeczy
Kieruje moje pytanie do starszych mądrzejszych kolegów, myślicie że założenie konta na tinderze ma dla mnie jakikolwiek sens? przyszła mi do głowy taka opcja ponieważ nie pije alkoholu więc imprezy żeby kogoś poznać odpadają, w miejscu pracy są same dużo starsze kobiety i mieszkam na zadupiu gdzie ciężko w ogóle o dziewczynę w moim wieku, za to jestem mobilny i do potencjalnej koleżanki mógłbym śmiało jeździć. Swego czasu mocno wkręcony w blackpill zapłaciłem jednemu Youtuberowi specjalizującemu się w tym contencie za face rating. dostałem 4/10 z nadzieją na 5 przy pozbyciu się trądziku. I tutaj pojawiają się moje wątpliwości czy mam czegokolwiek szukać na apkach randkowych...
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i życzę miłego dnia.

#tinder #blackpill #przegryw #incel
  • 64
@smutny_mlodzieniec: tinder z takim ryjcem to ttoche sznur..
Nie zapisuj sie na takie gowna jak wyzej bo laski z miejsca beda wiedzialy ze przyszedles tylko zaruchac. Najleoiej na studenckie imprezy sie wybrac jesli studiujesz a jesli nie to tez mozna xD
Ogolnie jesli chcesz dziewczyne to musisz jej sie spodobac. Niewazne jak i gdzie ale musisz sie spodobac a potem z gorki.
@smutny_mlodzieniec:

Dla mnie tindery itp to jakiś rak, nigdy nie miałem i nie chciałem mieć tam konta, żebyś się tam czasem nie spalił na tym portalu, bo tam nie jeden już się spalił... Ale jak nie masz nic do stracenia to dlaczego by nie, babe jak masz poznać to poznasz prędzej czy pózniej i bardzo możliwe że w realu a nie na rakowym portalu, młody chłop jesteś wszystko jeszcze przed Tobą.
@macan: jak jesteś cierpliwy to w końcu znajdziesz ale no powiedz szczerze , czy to nie deprymujące jak dostajesz max 2 lajki po tygodniu? Imo tinder nie dla przegrywa , dla przerywa lepszy gymceling lub nawet bycie piwniczakiem niż próba cope na tinder
ponad 7 lat temu


@macan: ale wiesz że czasy się zmieniają i 7 lat temu to szmat czasu na internetowe zaczepki

@smutny_mlodzieniec jesteś młody, głupi to zabrzmi, ale znajomi, znajomi znajomych, kuzynostwo znajomych znajomych znajomych
nie musisz biegać po klubach, ale bądź ziomkiem (dynamika wymagana)
najlepsza opcja to domówki grille wypady czy spontany
chciałbym być w Twoim wieku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Trochę więcej o mnie:

Mam 184 cm wzrostu

Kilka lat młodości, w czasie kiedy rowiesnicy szlifowali skillsy społeczne siedziałem w domu w niewygodnej ortezie przez wadę genetyczną

Psychiatra zdiagnozował depresję i mam co chwilę receptę na coraz mocniejsze leki

Jestem desperatem, który by się pokroił za namiastkę miłości i odstrasza wszystko co się rusza i ma cipe