Wpis z mikrobloga

@SEGATASANSHIRO: płyniesz przez cały ocean w łódce otoczony przez gówna i szczochy, przedzierasz się przez ziemniaczane księstwo Białorusi aż w końcu dostajesz się do Polski i przytula cię juleczka i daje ciasteczko wróżbę z PESELem w środku
  • Odpowiedz
@xyz_xyz:

Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata
  • Odpowiedz
@SEGATASANSHIRO:

was tak kiedyś ogrzewała jakaś kobieta?


Nie ale jak chcialem objąć jedną na randce a okazało się że, nie pachnę kasą. Na tym zakończę bo to długa historia paru spotkań. To babka powiedziała "mama Cię nie kochała ?" i się odsunęła XD ( ͡ ͜ʖ ͡) ( )
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful:

smutne (,)


I prawdziwe. Ale jeśli to jest smutne, to jeszcze nie widziałeś co jest naprawdę smutne. Ale nie chce mi się opisywać na łykopie historii dziwnej treści a mógłbym trochę tego opowiedzieć XD ( ͡ ͜ʖ ͡) []
  • Odpowiedz
@SEGATASANSHIRO: Nawet jakby mi płacili to nie chciałbym "przytulania" czy "ogrzewania" przez tego oszołoma, o pardon, przez to oszołomiszcze.

Oczywiście zdjęcie jest przypadkowe, reżyseria by Robert B. Weide.

A wy wyjdźcie z piwnicy masa normalnych babek czeka na swojego przegrywa. Sztuką jest nie zastanawiać się nad tym tylko działać.
  • Odpowiedz
@SEGATASANSHIRO: Jprld ale to lewackie szambo jest odrealnione... Żyje sobie taka Julcia w bogatym domu, całe życie wychowywana pod kloszem. W końcu z braku realnych problemów zaczyna sobie wymyślać jakieś wydumane więc jedzie koczować w podlaskim lesie i dokarmiać murzynów xD
  • Odpowiedz