Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!

Zrobiłem nową stronkę o zdrowym stylu życia :) #chwalesie

Proszę Was tutaj o zajrzenie i podzielenie się opinią o stronie. Wejdźcie, poklikajcie i co Wam przyjdzie do głowy napiszcie mi w komentarzu - nawet jeśli się nie podobała i chcecie obrzucić mnie błotem ;)

O co wogle chodzi?

Chciałem zrobić stronę, na której można znaleźć możliwie szerokie spektrum rzetelnych informacji o zdrowym stylu życia. To szeroka tematyka - fitness, trening, dieta, ekologiczne jedzenie, ostatnio także diety "vege"... jedna osoba nie dałaby rady temu - stąd pomysł na stronę ;)

Na stronie jest miejsce, gdzie każdy, kto prowadzi jakaś działalność związaną ze zdrowym stylem życia, może dodać wpis o sobie - coś jak żółte strony. Strona pozwala na pozostawienie oceny i komentarza takiego miejsca. Dzięki temu powstanie katalog, w którym szybko można odnaleźć interesujące nas miejsce wraz z oceną innych użytkowników. Wszystkie miejsca z jednej dziedziny w jednej stronie - żeby nie trzeba było szukać po całym internecie.

Strona ma również swoją sekcję blogową. Zainteresowani mogą umieszczać tam swoje artykuły o zdrowiu - może być to przepis na wegański obiad, info o organizowanym biegu po lesie czy filmik jak zrobić pozycję w jodze. Tematyka: wszystko, co jest związane ze zdrowym stylem życia. W każdym artykule oczywiście notka o autorze - jest to sposób na promocję swojego miejsca. I sposób na poprawę pozycji w Google też ;)

Projekt jest non-profit, wszystkie te możliwości udostępniam za free ;)

Podoba Wam się pomysł? Korzystalibyście z takiej stronki?

Jeśli macie jakieś pytania - piszcie w komentarzach. Mile widziane plusiki, aby wiedział, jakim zainteresowaniem cieszy się post :)

Adres strony: www.miejscefit.pl

Adres katalogu: www.miasta.miejscefit.pl

#zdrowie #medycyna
#silownia #bieganie #fitness #rower
#sport #trening
#joga #relaks #spa
#dieta #dietetyka #odchudzanie #chudnijzwykopem
#jedzenie #odzywianie #odzywianiekoksa

#vegan #vege #weganizm #wegetarianizm - jest to dieta wymagająca i łatwo popełnić w niej błędy. Dlatego vege knajpki i inne vege działalności są również częścią projektu.

#patriotyzmgospodarczy - bo stronę dedykuję tylko małym, lokalnym działalnościom, całkowicie wykluczam duże sieci i kapitał zagraniczny

#ankieta
  • 1
  • Odpowiedz