Wpis z mikrobloga

Jak twierdzicie, że tu się inby odwalają, to chyba nie byliście nigdy na forach dla #rozowepaski xD

Na vinted.pl jakaś dziewczyna założyła temat, że pod stołem w salonie znalazła kawałek czarnego opakowania. CSI vinted szybko doszło do wniosku, że to fragment opakowania od prezerwatyw. Autorka uparcie twierdzi, że używają innych prezerwatyw, w innym opakowaniu, więc musiało dojść do zdrady, a w komentarzach odbywa się lincz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama nie wiem, czy przejść się po pokoju, czy raczej podziwiać zdolności detektywistyczne, jeśli to serio dowód zdrady ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#rozowypasek #logikarozowychpaskow #vinted
https://www.vinted.pl/forum/nie-m-w-nikomu-ale-dot-dot-dot/1311746-kawalek-prezerwatywy?page=1
good - Jak twierdzicie, że tu się inby odwalają, to chyba nie byliście nigdy na forac...

źródło: comment_47so2nfCNW9w8jG7Q9UYvfmhCuW3I6yP.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@lunaria: w komentarzach odbyło się już liczenie kropek z opakowania i zostało oficjalnie stwierdzone, pod nadzorem vintedowej komisji, że to opakowanie po unimil skyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@good: XDDDDDDDDD ochui, dobre są, przekonałaś mnie - poczytam sobie do kawki XD
poproszę stream jak mu o tym powie, będzie bezcenna awantura z argumentami koleżanek z vinted XDDDD
  • Odpowiedz
@good: obaliły moją teorię o maseczce ;_; nie nadaję się do csivinted (,) ale to jest doskonałe XDDD

Skyn, wiem bo używam. A ja bym zrobiła tak - sosik tabasko do prezerwatywy podczas seksu, jak się nakręci powiesz ze zaraz wracasz, szybko kropelki i wracam na ostro diabeł Wyspiewa wszystko, tylko zrób dobry research. Moim zdaniem zdradza

Napisz wprost.. nie odzywasz się bo zrobiłam kupę w lesie?
  • Odpowiedz
@good: o gurwa wystraszyłem się przez chwilę, że to mój różowy pasek to napisał, bo korzysta z Vinted i też był w weekend u rodziny na dwa dni, ale na szczęście ja nie wychodzę na piwo z kolegami z pracy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@good: przecież to jest papierek z Unimila SKYN - wiec jakkolwiek temat byłby głupi to serio jest z opakowania po gumkach ;d
  • Odpowiedz
@good: za gowniaka miałem pokój ze swoim balkonem, takim 1x1m i gołębie co jakiś czas robiły tam gniazdo. Znosiły patyki i przy okazji jakieś śmieci, fragment plastiku, folię itd. Razu pewnego dostaję sroga burę od matki, mówi "cho no tutaj zobacz, CO TO JEST". Ja patrzę a tam na balkonie długi czerwony kondom. Potem mnie przez pół roku za to #!$%@?ła. To był kondom prawdopodobnie jakiś owocowy, matka do teraz myśli,
  • Odpowiedz