Wpis z mikrobloga

Jak twierdzicie, że tu się inby odwalają, to chyba nie byliście nigdy na forach dla #rozowepaski xD

Na vinted.pl jakaś dziewczyna założyła temat, że pod stołem w salonie znalazła kawałek czarnego opakowania. CSI vinted szybko doszło do wniosku, że to fragment opakowania od prezerwatyw. Autorka uparcie twierdzi, że używają innych prezerwatyw, w innym opakowaniu, więc musiało dojść do zdrady, a w komentarzach odbywa się lincz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama nie wiem, czy przejść się po pokoju, czy raczej podziwiać zdolności detektywistyczne, jeśli to serio dowód zdrady ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#rozowypasek #logikarozowychpaskow #vinted
https://www.vinted.pl/forum/nie-m-w-nikomu-ale-dot-dot-dot/1311746-kawalek-prezerwatywy?page=1
good - Jak twierdzicie, że tu się inby odwalają, to chyba nie byliście nigdy na forac...

źródło: comment_47so2nfCNW9w8jG7Q9UYvfmhCuW3I6yP.jpg

Pobierz
  • 49
@good: @Szaryy: @karmelkowa: Czym by to się różniło, gdyby to jakiś Mirek zapostował tutaj? Też by liczyli kropki i byłby lincz na zdradzającą szmatę #!$%@?ę różową. No ale nie, wtedy to fajnie CSI Wykop pomogło biednemu niebieskiemu rogaczowi, ale jak forum dla różowych to hehe beka, takie inby tam, różowe idiotki, rak XDDD

To ze zdjęcia faktycznie wygląda jak kawałek opakowania Skynów, więc nie dziwię się opce tego tematu,
w komentarzach odbyło się już liczenie kropek z opakowania i zostało oficjalnie stwierdzone

@good: Kiedy to jest Unimil Skyn. Sam używam tylko takich i doskonale poznaję charakterystyczny kształt i opakowanie.
Aż się przeszedłem do condominium koło łóżka - dokładnie to samo.

Dziewczyna ewidentnie znalazła w domu końcówkę od prezerwatywy. Nie wiem czy to śmieszne.