Wpis z mikrobloga

Jak twierdzicie, że tu się inby odwalają, to chyba nie byliście nigdy na forach dla #rozowepaski xD

Na vinted.pl jakaś dziewczyna założyła temat, że pod stołem w salonie znalazła kawałek czarnego opakowania. CSI vinted szybko doszło do wniosku, że to fragment opakowania od prezerwatyw. Autorka uparcie twierdzi, że używają innych prezerwatyw, w innym opakowaniu, więc musiało dojść do zdrady, a w komentarzach odbywa się lincz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama nie wiem, czy przejść się po pokoju, czy raczej podziwiać zdolności detektywistyczne, jeśli to serio dowód zdrady ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#rozowypasek #logikarozowychpaskow #vinted
https://www.vinted.pl/forum/nie-m-w-nikomu-ale-dot-dot-dot/1311746-kawalek-prezerwatywy?page=1
good - Jak twierdzicie, że tu się inby odwalają, to chyba nie byliście nigdy na forac...

źródło: comment_47so2nfCNW9w8jG7Q9UYvfmhCuW3I6yP.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
#!$%@? ludzie, macie w środku nitki mirka ( @fishery ), który zmierzył opakowanie i się różni 4mm XD Przez kilka godzin nie skumaliście, że ciągle o tych gumach piszecie jak te durne kretynki?

Znaleziony dowód ma 61mm, opakowanie podejrzanych prezerwatyw ma 57m ale #!$%@?, błąd pomiarowy! Na pewno się puścił !

Moja linijka może się różnić


@lunaria: Wygrało xD
  • Odpowiedz
@XpedobearX: zakładasz, że oba pomiary zostały wykonane poprawnie. Weź pod uwagę, że linijka zazwyczaj ma przed zerem kawałek pustego miejsca. Jedna ze stron mogła mierzyć od początku linijki, zamiast od zera ;)
  • Odpowiedz