Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego [WPISU](https://www.wykop.pl/wpis/25917171/ja-#!$%@?-co-jest-#!$%@?-nie-tak-z-tymi-kierowcam/)
Informuję że szanowny pan szofer był na rozładunku dzisiaj rano czyli to co #!$%@?ł wczoraj było pokazem siły.
Ode mnie telefonów nadal nie odbiera , obecnie siedzę i liczę wszystko do kupy tak żeby jutro otrzymał uczciwą wypłatę , co do grosza , włącznie z tym że towar który miał być rozładowany wczoraj został rozładowany dzisiaj i to będzie również zawarte w wypłacie.
Oprócz tego za słowa skierowane w moją stronę otrzyma wypowiedzenie dyscyplinarne.
  • 260
  • Odpowiedz
@blekqq: Po pierwsze się doucz czym jest pracownik delegowany zgodnie z przepisami chociażby MiLog
Po drugie gdzie napisałem że płace komukolwiek od km ? Myslisz ze chcialoby mi się to liczyć ?
  • Odpowiedz
@tadyo: 4 sekundy był wpis, siedzisz tutaj i odświeżasz cały czas? tak bo 90% januszy płaci od km i wypłate w dietach co jest niezgodne z przepisami eu
  • Odpowiedz
Właśnie zrobiłem mu przelew całości wypłaty bez żadnych potrąceń - zgodnie z umową.
Zwolniony zostanie dyscyplinarnie z wpisem do akt oraz naganą za wypowiedziane w moją stronę słowa
Od pozostałej wypłaty wypłacanej we wrześniu za przepracowaną część sierpnia odejmę mu za:
-Mandat ( który kwestionował mimo wyraźnej fotografii na nim )
-Opóźnienie rozładunku które miało miejsce wczoraj
-Zjazd do domu ( koszty paliwa ) mimo że miał jechać na rozładunek
  • Odpowiedz
@heheszkitroche: to dopiero jutro
Ja jestem bardziej ciekawy tego co powiedzą jego koledzy ponieważ ww rozmowę mam w planie przeprowadzić na forum wśród wszystkich pracownikow - kierowców
Mam w planie rowniez poinformować o tym iż od jutra wszystkie pojazdy zostaną wyposażone w monitoring pozycji oraz spalania - już umówiłem firmę montującą ww. oraz to że brak kontaktu dłużej niż 4h automatycznie będzie wzywana policja.
Dodatkowo wszystkim ucinam wszystkie bonusy do
  • Odpowiedz
@tadyo: widzisz jakbyś dał mu normalną umowę o pracę bez kombinowania nic byś mu nie mógł odjąć od pensji bez wyroku sądu

nie bronie kierowcy, ale ty też ściemniasz
  • Odpowiedz
@Kacorek: Nie są , jest to niesprawiedliwe jak diabli wobec reszty - i z tym się zgadzam , sami sobie wpuścili lisa do kurnika to już inna kwestia , wiedzieli o jego zachowaniu bo to koledzy prosiłem żeby na niego wpłynęli i dopytali o co mu chodzi
@blekqq: Nic też mu nie odjąłem
  • Odpowiedz