Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego [WPISU](https://www.wykop.pl/wpis/25917171/ja-#!$%@?-co-jest-#!$%@?-nie-tak-z-tymi-kierowcam/)
Informuję że szanowny pan szofer był na rozładunku dzisiaj rano czyli to co #!$%@?ł wczoraj było pokazem siły.
Ode mnie telefonów nadal nie odbiera , obecnie siedzę i liczę wszystko do kupy tak żeby jutro otrzymał uczciwą wypłatę , co do grosza , włącznie z tym że towar który miał być rozładowany wczoraj został rozładowany dzisiaj i to będzie również zawarte w wypłacie.
Oprócz tego za słowa skierowane w moją stronę otrzyma wypowiedzenie dyscyplinarne.
  • 260
  • Odpowiedz
@tadyo:
No i Janusz się zdziwi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą dziwię się, że niektórzy za nic mają zasady panujące w firmach.
U nas jest jeden któremu nie chce się pracować i ślizga się jak tylko może.
Wybiera najlżejsze trasy, i tylko solówką, aby tylko się nie napracować.
No i wiek podobny jak w tym przypadku.
Może to taki kryzys wieku??
  • Odpowiedz
@tadyo: Jak zawsze chciałbym wysłuchać tej historii od drugiej strony. Co go skłoniło do takiego działania? Nie robiłeś mu wcześniej problemów z wypłatą, nie kombinowałeś?
  • Odpowiedz
@Maglev: Wręcz przeciwnie , jak potrzebował pieniędzy na wesele syna kilka mc temu to nawet zaproponowałem pożyczkę żeby nie musiał brać w banku
A zawsze dostawali przed 10tym
  • Odpowiedz
@tadyo: może to go zabolało, że Ty miałeś na wesele, a on nie.
miliony chce każdy, tylko robić nie ma komu.

EDIT: a co powiedział?

Oprócz tego za słowa skierowane w moją stronę otrzyma wypowiedzenie dyscyplinarne.
  • Odpowiedz
@tadyo dales palec, to chcial reke cala. Ty ryzykujesz wszystkim co masz, a taki typ niczym. Typowe podejscie egoistycznego #!$%@?.
Ale zawsze znajdzie sie ktos, kto bedzie bronil takich zjebow, nie @daf38 ? ;)

Rozliczyc typa, #!$%@? z roboty, dac znac kilku kumplom z branzy zeby kutafona do roboty nie brali.
Niech #!$%@?.

Zycze powodzenia :)
  • Odpowiedz
@zolwixx: Problem polega na tym że moje "wesele" a raczej późna kolacja była bardzo skromna a syna na 200 os. i 3 dni ;)
Btw. nawet flaszki nie dostałem mimo że oprócz pożyczki , synek dostał jescze prezent od firmy z symboliczną kopertą - ba nawet dziękuje nie dostałem
Z tego co doszły mnie słuchy on miał ogromny żal , o to że ja mam ( przynajmniej w jego mniemaniu
  • Odpowiedz
@tadyo calkowicie Cie rozumiem. Rozwaz inny model biznesu. Zasiegnij porady prawnej czy mozesz w twojej branzy to robic.
Najlepszy wariant to B2B. Nikogo nie zatrudniac. Zadnych socjali, umow o prace, etc.
Co miesiac fv od samozatrudnionych. Cos nie tak, to uwalniasz sie od #!$%@? w 3 sekundy.
  • Odpowiedz
Z tego co doszły mnie słuchy on miał ogromny żal , o to że ja mam

@tadyo: była już taka historia, ale widzę, że @luc_paw usunął już konto. do tej pory nie potrafię wyjść z podziwu jak bardzo ludzie potrafią zazdrościć, choć to akurat dość odosobniony i skrajny przypadek.
  • Odpowiedz
@tadyo:

żal , o to że ja mam ( przynajmniej w jego mniemaniu bo przecież jak mam w miare nowe auto to muszę srać pieniędzmi) a syn musi pracować na budowie po 14h i ledwo zipie


To samo dotyczy frustratów z poprzedniego wpisu, tych wzywających Cię od januszy biznesu
  • Odpowiedz