Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego [WPISU](https://www.wykop.pl/wpis/25917171/ja-#!$%@?-co-jest-#!$%@?-nie-tak-z-tymi-kierowcam/)
Informuję że szanowny pan szofer był na rozładunku dzisiaj rano czyli to co #!$%@?ł wczoraj było pokazem siły.
Ode mnie telefonów nadal nie odbiera , obecnie siedzę i liczę wszystko do kupy tak żeby jutro otrzymał uczciwą wypłatę , co do grosza , włącznie z tym że towar który miał być rozładowany wczoraj został rozładowany dzisiaj i to będzie również zawarte w wypłacie.
Oprócz tego za słowa skierowane w moją stronę otrzyma wypowiedzenie dyscyplinarne.
  • 260
  • Odpowiedz
@tadyo Szkoda, że nie dyscyplinarne zwolnienie przynajmniej inni pracodawcy by wiedzieli co to za idiota. Nie rozumiem podejścia takich ludzi osobiście zawsze rozstawałem się w dobrych relacjach z szefami bo niema co palić mostów za soba.
  • Odpowiedz
@szaremyszki

Napisz na forum transportowym nazwisko figlarza :D Slawnym trzeba byc

Owszem pod warunkiem że wszystko to jest prawdą bo zaczynam znów powątpiewać
Doświadczony pracodawca i szef a daje się zrobić w jajo jak małolat z pj od dwóch dni
  • Odpowiedz
@Beniz_Szatana: bo to koledzy z dawnych lat, poza tym kiepsko pracuje ale i pewnie mało zarabia, z punktu widzenia pracodawcy lepszy taki niż żaden, któremu trzeba by dużo więcej zapłacić. Może szef zna go dłużej i może facet się stoczył.
To takie moje domysły.
Ja pracę traktuję jako biznes, przychodzę zarobić a nie siedzieć w pracy.
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz: Przyjechał autem , nic nie wskazywało że coś jest nie tak , weryfikacja chwilę trwała a atmosfera była nerwowa , ja chciałem się go jak najszybciej pozbyć i szczerze i zamnkąć sprawę cały czas byłem przekonany że te groźby to jedynie czcze gadanie , bo niby czemu miałby zrobić coś złego skoro ja wywiązałem się ze wszystkich moich obowiązków, widać myliłem się i za to zapłacę i to nie
  • Odpowiedz
@tadyo zgłaszaj na policję.

Może to się wielu osobom nie spodobać ale ludzie to straszne #!$%@? więc nie ma się co #!$%@?, zgłaszaj typa i się nie #!$%@?. I tak nie jest już Twoim pracownikiem.
  • Odpowiedz
@ElCidX: jako rzeczoznawce powinien powolac bordo wykopka.Pomiary na wezu od chlodnicy plus jak bardzo stuleja uwiera.Do tego jak duzy jest nacisk na glowe I jakie debilizmy mozna wypisywac
  • Odpowiedz
@tadyo: Powiem Ci Tadziu, że jak masz miękkie serce to musisz mieć twardą dupę. Domyślam się, że jest łatwo mowić, ale moim zdaniem zrobiłeś tylko sobie źle.
Oczywiście za poprzedni miesiąc wypłata powinna być w całości, o ile pracował uczciwie. Za obecny miesiąc bym mu wstrzymał wypłatę. Ponadto przed naprawianiem usterek trzeba było zrobić dokumentację foto wszystkich uszkodzeń. I potem obciążyć go maksymalną, przewidzianą prawem karą finansową (bodaj trzykrotność poborów).
  • Odpowiedz