Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego [WPISU](https://www.wykop.pl/wpis/25917171/ja-#!$%@?-co-jest-#!$%@?-nie-tak-z-tymi-kierowcam/)
Informuję że szanowny pan szofer był na rozładunku dzisiaj rano czyli to co #!$%@?ł wczoraj było pokazem siły.
Ode mnie telefonów nadal nie odbiera , obecnie siedzę i liczę wszystko do kupy tak żeby jutro otrzymał uczciwą wypłatę , co do grosza , włącznie z tym że towar który miał być rozładowany wczoraj został rozładowany dzisiaj i to będzie również zawarte w wypłacie.
Oprócz tego za słowa skierowane w moją stronę otrzyma wypowiedzenie dyscyplinarne.
  • 260
  • Odpowiedz
@benzdriver: oczywiście ze jest zdjęcie ze stacji gdzie było auto zaparkowane wczoraj z godziny 16;48 - 1,5km od jego domu gdzie w tym czasie miał być na rozładunku towaru
@Lucky_: za to jak zostałem zwyzywamy nawet nie będę się zastanawiał i dostanie wypłatę i dyscyplinarkę i zapraszam do sądu
  • Odpowiedz
@Lucky_: Co Ty gadasz, załadowany był, każda godzina opóźnienia rozładunku w punkcie docelowym to są straty dla firmy. Po drugie, z tego co w 1 wpisie można wywnioskować zrobił to CELOWO. Pracodawca w umowie zawarł wypłatę do 10 każdego miesiąca, a jego kierowca mu groził. On i tak już nie ma szans w sądzie.
  • Odpowiedz
@tadyo: Kierowcy temat rzeka... Nie oczekuj dobrych reakcji po ludziach ktorzy naleza do najbardziej pretensjonalnej grupy zawodowej. U nas na razie daj Panie Boże jak najdluzej sa super kierowcy. Jakie chinczyki zakladasz?
  • Odpowiedz
@tadyo Mirku nie wiem czy dobrze kumam ale zwykle kierowcy mają na umowie najniższą krajową i resztę pod stołem. Jak chcesz go ukarać finansowo? Od tej najniższej mu utniesz czy jak?
  • Odpowiedz
@tadyo: Czytam w napieciu od wczoraj, ale prosze Cie, sznujmy sie. Przed przecinkiem nie daje sie spacji, po otwartym nawiasie tez nie. Na koncu zdania kropke.

Trzymam kciuki za dojechanie cwaniaka.
  • Odpowiedz