Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego [WPISU](https://www.wykop.pl/wpis/25917171/ja-#!$%@?-co-jest-#!$%@?-nie-tak-z-tymi-kierowcam/)
Informuję że szanowny pan szofer był na rozładunku dzisiaj rano czyli to co #!$%@?ł wczoraj było pokazem siły.
Ode mnie telefonów nadal nie odbiera , obecnie siedzę i liczę wszystko do kupy tak żeby jutro otrzymał uczciwą wypłatę , co do grosza , włącznie z tym że towar który miał być rozładowany wczoraj został rozładowany dzisiaj i to będzie również zawarte w wypłacie.
Oprócz tego za słowa skierowane w moją stronę otrzyma wypowiedzenie dyscyplinarne.
  • 260
  • Odpowiedz
@benzdriver: To jest akurat marginalna rzecz i kwestia preferencji. Sam się kiedyś połasiłem na budżetowe opony chińskie (takie chińskie-chińskie, a nie produkowane w Chinach przez koncerny) i źle się to skończyło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maglev Wiesz co , akurat mamy jeden model opon chińskich przetestowany na którym naczepa i ciągnik chulają drugi rok i nic się nie dzieje i marudzenie jest podczas zakupu natomiast kończy się po tym jak pojeżdżą na nich kilka miesięcy
Koszt założenia na ciągnik opon "markowych" to jakieś 18 000pln w przypadku chińskich zamienników mieścimy się w 8 - eksploatacja taka sama `
Jeździmy po budowach , dlatego też te opony
  • Odpowiedz
@Maglev ale preferencje masz za swoje pieniadze i do swojego samochodu.
Pracodawca zapewnia narzedzie pracy. I jezeli jest sprawne to spelnia swoja role. Pracownik ma wykonac prace na powierzonym sprzecie. Bez #!$%@?, ze opony chinskie a wycieraczki albanskie.
O to mi chodzilo.
  • Odpowiedz
@benzdriver: Tu masz jak najbardziej rację , ale tak jak pisałem miałem już sytuację że odmówił mi wyjechania w trasę bo nie miał owiewek na boczne drzwi , bo on lubi gotować w kabinie a jak pada to mu leci do zupy ( sic!)
Nie wspomnę że na porządku dziennym są rozmowy:
-Za mniej jak 9k/ mc ja do auta nie wsiadam - po czym wsiada do swojego 20 letniego
  • Odpowiedz
@Maglev: Jeszcze inna rzecz , jest taka że na takich "ustępstwach" jestem w stanie zapłacić im tyle ile zarabiają robiąc taką a nie inną pracę
Wszystkie takie mniejsze lub większe ustępstwa zapewniają właśnie ten komfort pracy , bo na przykład generując oszczędności i kupując tańsze aczkolwiek równie dobre opony jestem w stanie opłacić im ubezpieczenia że jak stanie koń z naczepą , to jeden telefon i jest holownik która zabiera
  • Odpowiedz
@Lucky_: Wiem , tylko za co ?
Ja nie zamierzam z nim wojować a jedynie chcę się uczciwie z nim rozliczyć tak jak on ze mną , ja też mam swoje prawa i swoje racje które są nie do podważenia
  • Odpowiedz
@terwer358 probowal wymusic wczesniejsza wyplate. Szantazowal OP-a. Nawet nie wiesz ( i obys sie nigdy nie dowiedzial ) jak fatalna kombinacja jest roszczeniowosc + zawisc + ogolne #!$%@? + mentalnosc 5 latka u wielu na pozor normalnych i doroslych osob.
Przeczytaj wczesniejszy wpis OP-a...
  • Odpowiedz
@terwer358: gdzie napisałem ze byliśmy w dobrych stosunkach ? Ja z nim miałem najmniej do czynienia , do mnie dzwonił jak potrzebował pieniędzy. Pozostali pracownicy mieli z jin do czynienia na codzień a dobrymi stosunkami tez bym tego nie nazwał. Co najmniej poprawne. Lecz z każdym poleceniem był problem , brak kontaktu nie raz po kilka dni , dlatego tez padła decyzja o zwolnieniu
  • Odpowiedz
@Lucky_ mysle, ze jest sposob udowodnienia ze zlekcewazyl obowiazki sluzbowe.
Do tego w tej branzy jest przeciez bardzo szczegolowa rejestracja czasu pracy.
Mysle, ze OP ma szanse jednak wyjsc z tego obronna reka.
  • Odpowiedz