Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego [WPISU](https://www.wykop.pl/wpis/25917171/ja-#!$%@?-co-jest-#!$%@?-nie-tak-z-tymi-kierowcam/)
Informuję że szanowny pan szofer był na rozładunku dzisiaj rano czyli to co #!$%@?ł wczoraj było pokazem siły.
Ode mnie telefonów nadal nie odbiera , obecnie siedzę i liczę wszystko do kupy tak żeby jutro otrzymał uczciwą wypłatę , co do grosza , włącznie z tym że towar który miał być rozładowany wczoraj został rozładowany dzisiaj i to będzie również zawarte w wypłacie.
Oprócz tego za słowa skierowane w moją stronę otrzyma wypowiedzenie dyscyplinarne.
  • 260
  • Odpowiedz
@benzdriver oczywiście, że takie podejście do pracy jest żałosne i dziecinnie. Dla mnie nie wyobrażalne jest żeby nie stawić się do pracy bez poinformowania szefa no i nie odbieranie telefonu. Tak robią amatorzy którzy zazwyczaj są tam gdzie jest niskie wynagrodzenie bo nigdzie indziej by nie przetrwali okresu próbnego. Mało to firm gdzie janusze biznesu myślą że pracownik za 5k będzie robił taka sama robotę co ten za 9
  • Odpowiedz
@benzdriver tak się składa, że sam namawiam szefa na pracowników z Ukrainy bo są pracowici bo z polskimi to w większości stare złodziejskie sandały albo młodzi co żyją jeszcze zasadami ze szkoły i gdy się nie chcę to się nie stawiają do pracy. I w przeciwieństwie do Ciebie nie obawiam się kompletnie konkurencji ze strony kierowców za wschodniej granicy
  • Odpowiedz
@Kamil32123 no wlasnie nie do konca tak jest. I skonczmy z ta mitologia pracy kierowcy. To juz zaczyna sie robic raczysko. Jedna z najprostszych prac, wymagajaca sredniego intelektu i powstrzymania sie od chlania. Nic ponad to.
Kierowca za 9k lepiej kreci kierownica od tego za 5k?
Przypomina to gownoburze UBER vs TAXI.

Co z Wami nie tak? Prowadzicie program podboju kosmosu, czy operacje neurochirurgiczna? NIE. Prowadzicie ciezarowki xD

Nie jestem kierowca
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: To pytanie z innej beczki
Gdybyś był właścicielem pojazdu czy wymieniałbyś oponę za +2000pln przynajmniej raz w miesiącu bo jeżdząc po budowach w większości , mniej wiecej z taką częstotliwością ulegają one uszkodzeniom ?

Czy wersja druga wolałbyś wymieniać oponę o takich samych parametrach tylko za 1000pln ?
  • Odpowiedz
@tadyo:
@benzdriver:
Generalnie śmieszy mnie to podejście w stylu że szef ma wyłożyć złoty dywan by typ w ogóle wsiadł do auta. Najlepiej żeby płacił za każdy zmieniony bieg. #!$%@?, gdybym miał pracę w Polsce u tadyo to prawdopodobnie nie wyjechał bym do UK. Wypłata jest terminowa, warunki jasno przedstawione, auto pewne a nawet jak nie to pełen komfort bo jak pisał jest pełne ubezpieczenie w razie awarii,
  • Odpowiedz
@tadyo: a ja nie znam się na samochodach ciężarowych, do osobówki bym nie kupił bo są gówniane i najgorsze w testach, a jako pracodawca to bym przetestował takie chińskie tzn. wsiadł do jednego auta zobaczył jaka przyczepność i porównał, czy opłaca się ewentualny wypadek z tytułu opon czy nie. o bieżnikowanych w ogole nie ma co mowić bo są gorsze od chinskich
  • Odpowiedz
@tadyo: Jak ich wszystkich ukarasz i #!$%@? za nie ich błędy to możesz mieć tam mały strajk w tym swoim cieplym #!$%@?łku. Zastanów się co zrobisz jak jutro nikt nie wyjedzie.
  • Odpowiedz
@Kamil32123: Nie jest to praca łatwa , jest odpowiedzialna , za chociazby uczestnikow ruchu , wymagajaca skupienia , lecz jest też odpowiednio opłacana i kierowcy nie zarabiają mało.
Niestety deficyt na rynku pracy , ci którzy są zdobyli uprawnienia zazwyczaj jeszcze w wojsku pomału sie wykruszają , młodych nie przybywa bo jest to droga zabawa i dlatego mogą sobie pozwolić albo próbują stawiać warunki co prędzej czy później i tak
  • Odpowiedz