Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego [WPISU](https://www.wykop.pl/wpis/25917171/ja-#!$%@?-co-jest-#!$%@?-nie-tak-z-tymi-kierowcam/)
Informuję że szanowny pan szofer był na rozładunku dzisiaj rano czyli to co #!$%@?ł wczoraj było pokazem siły.
Ode mnie telefonów nadal nie odbiera , obecnie siedzę i liczę wszystko do kupy tak żeby jutro otrzymał uczciwą wypłatę , co do grosza , włącznie z tym że towar który miał być rozładowany wczoraj został rozładowany dzisiaj i to będzie również zawarte w wypłacie.
Oprócz tego za słowa skierowane w moją stronę otrzyma wypowiedzenie dyscyplinarne.
  • 260
Wołam przez MirkoListy komentujących ten wpis (26)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Namenick @Norskee @tadyo @fiszifiszi @Dolak @daf38 @Kacorek @spokojnyartur @Hannahalla @wonsz_smieszek @ameliniowyguzik @Analkamon @antoni_musztarda @SzlachcicPolny @Karoleer @shoananas @michalind @Jaracz_Joint @DonTom @Shmit
@tadyo: może to go zabolało, że Ty miałeś na wesele, a on nie.
miliony chce każdy, tylko robić nie ma komu.

EDIT: a co powiedział?

Oprócz tego za słowa skierowane w moją stronę otrzyma wypowiedzenie dyscyplinarne.
@zolwixx: Problem polega na tym że moje "wesele" a raczej późna kolacja była bardzo skromna a syna na 200 os. i 3 dni ;)
Btw. nawet flaszki nie dostałem mimo że oprócz pożyczki , synek dostał jescze prezent od firmy z symboliczną kopertą - ba nawet dziękuje nie dostałem
Z tego co doszły mnie słuchy on miał ogromny żal , o to że ja mam ( przynajmniej w jego mniemaniu bo
Z tego co doszły mnie słuchy on miał ogromny żal , o to że ja mam

@tadyo: była już taka historia, ale widzę, że @luc_paw usunął już konto. do tej pory nie potrafię wyjść z podziwu jak bardzo ludzie potrafią zazdrościć, choć to akurat dość odosobniony i skrajny przypadek.
@Maglev Wiesz co , akurat mamy jeden model opon chińskich przetestowany na którym naczepa i ciągnik chulają drugi rok i nic się nie dzieje i marudzenie jest podczas zakupu natomiast kończy się po tym jak pojeżdżą na nich kilka miesięcy
Koszt założenia na ciągnik opon "markowych" to jakieś 18 000pln w przypadku chińskich zamienników mieścimy się w 8 - eksploatacja taka sama `
Jeździmy po budowach , dlatego też te opony zużywają
@benzdriver: Tu masz jak najbardziej rację , ale tak jak pisałem miałem już sytuację że odmówił mi wyjechania w trasę bo nie miał owiewek na boczne drzwi , bo on lubi gotować w kabinie a jak pada to mu leci do zupy ( sic!)
Nie wspomnę że na porządku dziennym są rozmowy:
-Za mniej jak 9k/ mc ja do auta nie wsiadam - po czym wsiada do swojego 20 letniego passata
@Maglev: Jeszcze inna rzecz , jest taka że na takich "ustępstwach" jestem w stanie zapłacić im tyle ile zarabiają robiąc taką a nie inną pracę
Wszystkie takie mniejsze lub większe ustępstwa zapewniają właśnie ten komfort pracy , bo na przykład generując oszczędności i kupując tańsze aczkolwiek równie dobre opony jestem w stanie opłacić im ubezpieczenia że jak stanie koń z naczepą , to jeden telefon i jest holownik która zabiera auto
@terwer358: gdzie napisałem ze byliśmy w dobrych stosunkach ? Ja z nim miałem najmniej do czynienia , do mnie dzwonił jak potrzebował pieniędzy. Pozostali pracownicy mieli z jin do czynienia na codzień a dobrymi stosunkami tez bym tego nie nazwał. Co najmniej poprawne. Lecz z każdym poleceniem był problem , brak kontaktu nie raz po kilka dni , dlatego tez padła decyzja o zwolnieniu