Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego [WPISU](https://www.wykop.pl/wpis/25917171/ja-#!$%@?-co-jest-#!$%@?-nie-tak-z-tymi-kierowcam/)
Informuję że szanowny pan szofer był na rozładunku dzisiaj rano czyli to co #!$%@?ł wczoraj było pokazem siły.
Ode mnie telefonów nadal nie odbiera , obecnie siedzę i liczę wszystko do kupy tak żeby jutro otrzymał uczciwą wypłatę , co do grosza , włącznie z tym że towar który miał być rozładowany wczoraj został rozładowany dzisiaj i to będzie również zawarte w wypłacie.
Oprócz tego za słowa skierowane w moją stronę otrzyma wypowiedzenie dyscyplinarne.
  • 260
  • Odpowiedz
@tadyo co do opon w transporcie po złym terenie na budowach i żwirowniach to nie wiem ale w transporcie w 99.9% po asfaltowych drogach Chińczyków nie opłaca się zakładać. Co z tego że przykładowy kormoran tańszy połowę skoro nie wytrzymują 1/3 michelin. Umnie w firmie szef mówi że go poprostu nie stać na tanie opony.
  • Odpowiedz
@tadyo: no przebrnąłem, wez nie rób odpowiedzialności zbiorowej bo to jest w #!$%@? słabe a jak sam wiesz o dobrych kierowniów teraz jest bardzo trudno. Wy jezdzicie bez GPSów O_O ?!
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: Nie zrobie spokojnie , tylko postraszę ;)
Jezdzimy bo nigdy wczesniej nie bylo takiej potrzeby zeby byly nam potrzebne , jezdzimy w tak stałe trasy ze praktycznie kadego dnia tygodnia jestem ci w stanie powiedziec gdzie jest moje auto bez GPS z dokladnoscia do 50km
  • Odpowiedz
@benzdriver bo praca kierowcy to tylko siedzenie i kręcenie kierownicą... kup sobie kierownicę do PC i zamknij się na 2 tygodnie, tylko grając w jakie euro truck simulator. Jedz tylko puchy, a przerwy jak kierowcy sobie rób.
A potem pomyśl, że tak mają od dłuższego czasu z paroma dni przerwy.
Jak jeden jajogłowy zrobi błąd, to drugi może to zobaczyć. Ba, sam może to zauważyć za jakiś czas. A jak kierowca zrobi
  • Odpowiedz
bo praca kierowcy to tylko siedzenie i kręcenie kierownicą...


@cookie96: no własciwie to tak, kierowniki Tadyo jezdzą w okol komina i są w domu normalnie na weekendy i wiekszosc wieczorów... to nie są skoczki jak moi. A jak komuś praca kierowcy nie odpowiada to zawsze moze pojsc inna scieżką kariery, to nie jest niewolnictwo,
  • Odpowiedz
@cookie96 chłopak jeździł taxi czy tam uberem więc wie na czym polega jazda ciężarówka. Nie ma sensu z nim dyskutować. Pracodawcy płacą duże pieniądze za tą pracę od tak sobie bo są fajni
  • Odpowiedz
@MiszaZRosji: Raczej już się nic dalej nie rozwinie , dostał wypłatę , ja czekam aż skończy swoje obowiązki zda sprzęt , wykłóci się o wyimaginowane dodatki , potem przyjdzie PIP , zrobi kontrolę i tyle :)
Można się rozejść
  • Odpowiedz
@Kamil32123: Nie praca dla pasjonatów ale praca dla ludzi z komuny bez żadnych umiejętności poza kręceniem fajerką dająca im możliwosć zarobienia całkiem konkretnych pieniędzy
Niestety dzięki CB radiu możemy posłuchać cudów na temat transportu / szefów / opłacalności ,,ponieważ 9h dziennie przebywają w otoczeniu różnych bajkopisarzy
Często powtarzana brednia staje się prawdą i w tą prawdę oni wierzą
  • Odpowiedz