Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego [WPISU](https://www.wykop.pl/wpis/25917171/ja-#!$%@?-co-jest-#!$%@?-nie-tak-z-tymi-kierowcam/)
Informuję że szanowny pan szofer był na rozładunku dzisiaj rano czyli to co #!$%@?ł wczoraj było pokazem siły.
Ode mnie telefonów nadal nie odbiera , obecnie siedzę i liczę wszystko do kupy tak żeby jutro otrzymał uczciwą wypłatę , co do grosza , włącznie z tym że towar który miał być rozładowany wczoraj został rozładowany dzisiaj i to będzie również zawarte w wypłacie.
Oprócz tego za słowa skierowane w moją stronę otrzyma wypowiedzenie dyscyplinarne.
  • 260
  • Odpowiedz
@tadyo: tak jest jak jest za dobrze w robocie. U mnie pracownica chciała być wyżej niż kierowniczka i chciała dyrygować kto kiedy ma wolne/urlop, a jak nie było po jej myśli to groziła, że się zwolni. Zgadnijcie kto już nie pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tadyo: Szanuję ludzi prowadzących swoją działalność. Oczywiście trafiają się (bardzo często) Janusze Biznesu lecz w dalszym ciągu, ktoś kto MA POMYSŁ i JAJA żeby go zrealizować jest dla mnie godny podziwu - jeśli do tego jest jeszcze uczciwy, płaci i szanuje ludzi. Ja takiej odwagi nie mam, niestety - no ale jak każdy by był bizmesmenem to nie było by komu pracować w ich firmach :)
  • Odpowiedz
  • 0
@tadyo przechodziłem to kilka razy. W równie rakowej branży. Chwasty się wyrywa bez zastanowienia zbędnego. W 99% takich szeregowy pracownik nie jest w stanie pojąć co robi i jakie to może mieć konsekwencje. Atmosferę w firmie psuje , wodę maci, naraża na straty. Nie ma ludzi niezastapionych a wywalajac to oprócz satysfakcji wysyłasz w kierunku reszty kierowców jasny przekaz że na takie zachowania nie ma miejsca
  • Odpowiedz
Właśnie zrobiłem mu przelew całości wypłaty bez żadnych potrąceń - zgodnie z umową.

Zwolniony zostanie dyscyplinarnie z wpisem do akt oraz naganą za wypowiedziane w moją stronę słowa

Od pozostałej wypłaty wypłacanej we wrześniu za przepracowaną część sierpnia odejmę mu za:

-Mandat ( który kwestionował mimo wyraźnej fotografii na nim )

-Opóźnienie rozładunku które miało miejsce wczoraj

-Zjazd do domu ( koszty paliwa ) mimo że miał jechać na rozładunek
  • Odpowiedz
@tadyo: szacun dla Ciebie mirku! pamiętam tamten wpis o paliwie pochowanym w kabinie, chyba że pomyliłem Cię z kimś. sam jeżdżę, ale do 3,5t, i jak czytam jakie warunki mają u Ciebie kierowcy i jak dbasz o flotę, to dziw mnie bierze, że ktoś jeszcze może marudzić. u nas też wypłata do 10, ale liczy się data puszczenia przelewu i rzadko kiedy, ale zdarza się, że kasa jest 11, ale
  • Odpowiedz
@tadyo: napisales wczoraj,ze cie oczerniam.Jednak nie jestes tak bardzo anonimowy.Wpis osoby,ktora zna cie z reala nie byl juz taki slodki.Szybko zakonczyles dyskusje .Dla mnie to szok ,ze wlasciciel firmy moze siedziec dwa dni na wykopie I opisywac prywatne sprawy I relacje miedzy pracownikami we wlasnej firmie.Jutro 10 wiec moze zamiast tu urzedowac to zrob przelewy.Bo znowu ZAPOMNISZ.I jeszcze jedno.Jak juz tak dbasz o tych kierowcow to zaloz im chociaz na
  • Odpowiedz
@cookie96 #!$%@? jaka beka z transa. A prawda jest taka, że kierowcą robi to co niedługo będą robić maszyny. Zajęcie tak wymagające, że tylko 0,05% populacji może to wykonywać, a stres i odpowiedzialność porównywalna z zarządzaniem mała armia. ( ),
  • Odpowiedz
@tolstyy00: ale wiesz że on opisuje to z swojej perspektywy.
@tadyo: Odpowiedzialność zbiorowa to jedne z głuszpych pomysłów i jeszcze wycofywanie się z niej po kilku dniach jakbyś był rozstrojony nerwowo.
Raczej czytelnym znakiem będzie zwolnienie kierowcy i właśnie najlepiej zrobić to w gronie pracowników to będzie wystarczające pod względem wychowania.
  • Odpowiedz