Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego [WPISU](https://www.wykop.pl/wpis/25917171/ja-#!$%@?-co-jest-#!$%@?-nie-tak-z-tymi-kierowcam/)
Informuję że szanowny pan szofer był na rozładunku dzisiaj rano czyli to co #!$%@?ł wczoraj było pokazem siły.
Ode mnie telefonów nadal nie odbiera , obecnie siedzę i liczę wszystko do kupy tak żeby jutro otrzymał uczciwą wypłatę , co do grosza , włącznie z tym że towar który miał być rozładowany wczoraj został rozładowany dzisiaj i to będzie również zawarte w wypłacie.
Oprócz tego za słowa skierowane w moją stronę otrzyma wypowiedzenie dyscyplinarne.
  • 260
  • Odpowiedz
@tadyo: bardzo się cieszę, że nie zwalniałeś go pod wypływem emocji. Teraz możesz na spokojnie zgłaszac idiotę na policję.
Nie odbierz tego źle ale aż mi się wierzyć nie chce, że ktoś może być takim #!$%@? bez powodu...
  • Odpowiedz
@ElCidX: Nie było żadnej odpowiedzialności zbiorowej , nie zrobiłem tego , ogólnie nikt do mnie nie podchodził bo w takim stanie mnie w tej firmie jeszcze nikt nie widział , dwoch kierowców pomogło mi rozebrac obudowę silnika i znaleźc podejrzana usterkę a jutro rano jeden ktory idzie na urlop pomorze mi to naprawić i pojedzie rozładować towar
  • Odpowiedz