Wpis z mikrobloga

@pottymouth mam już którąś generację telefonów od xiaomi i zmieniam, co rok. Ostatni rok używałem redmi note 3 i dalej go używam do oglądania rzeczy w podróży (5.5" i 4000 mAh bateria), dalej jest to spoko telefon, ale zwyczajnie przy mi6 wysiada. Mam to w żopu, bo redmi note 3 kosztował 600 zł.... Nie muszę używać telefonu 5 lat, bo to bezsensu. Zawsze podziwiam tych z iPhone 5s, że nie męczy ich
@boguchstein: Gdybym miała większe dłonie to wolałabym większy ekran a potrzebuję telefonu do obsługiwania jedną ręką. Jak chcę większy ekran to zawsze ze sobą mam iPada... mini :P choć prawdopodobnie w przyszłości nowym domownikiem będzie duży pro bo do rysowania i testowania. Męskie palce nie są tak precyzyjne jak damskie dlatego macie problem z pisaniem na 4'' - całkiem normalne :)
@Hannahalla jak poważnie chcesz rysować, to lepiej wybrać surface od ms. iPad pro to niestety zmarnowany potencjał i do tego drogi. Jak można wypuszczać sprzęt z oznaczeniem pro, który nie obsługuje profesjonalnego oprogramowania. System dla telefonów w takim sprzęcie to trochę nieporozumienie.
@CCTVm8Ja opyliłem ajfona żeby kupić Xiaomi xD

Nie wiem o co wam chodzi z tymi telefonami, nie wszyscy ludzie jeśli mieliby kasę to by kupowali ajfony xD

Wg mnie ajfona kupuje się tylko dla iOS bo ten smartfon ani nie ma najlepszego ekranu, ani najlepszej baterii, ani najlepszego aparatu, ani najlepszych głośników (i dźwięku ze słuchawek), ani najlepszego wykonania, już nawet pomijam cenę
@CCTVm8

Z tego co piszesz to ajfon w sobie nie ma nic dobrego, a o dziwo bije rekordy sprzedazy i kladzie w testach kazdy inny telefon xDD


W testach już nie kładzie, i nie mówie że nie ma nic dobrego, tylko że nie ma nic najlepszego i nie chodzi mi o software. A rekordy sprzedaży bije z innych przyczyn. Większość ludzi nie interesuje się specyfikacją smartfonów, ważne że w reklami było emejzing.
@CCTVm8: Co rewolucyjnego jest w iPhonie 7? Wywalenie minijacka i wsadzenie tam wibrującego silniczka, który ma imitować naciśnięcie przycisku? xD
x razy szybszy procesor ma każdy iPhone względem poprzedniego, kształt telefonu niemal identyczny od iP 6.
iPhone 8 ma mieć rewolucyjny ekran zerżnięty 1:1 z Samsunga Galaxy S8 :v