Wpis z mikrobloga

Ten festiwal wzajemnego lizania się po pisiorkach przez fanbojów xD
Co jest z wami nie tak, że dajecie #!$%@? o to kto jaki telefon kupuje?
@bet00n jak cię zadowala taki słaby sprzęt, to o czym mamy gadać xd każdy z elementów tego telefonu, od aparatu po tą nieszczęsna baterię jest kiepski. Ja za to mam aparat, który jest teraz w czołówce, procesor, który daje radę ze wszystkim, od gier po każdą aplikację, ekran który nie zachwyca, ale zostawia to maleństwo ze słabą rozdzielczością w tyle.
Jak będziesz miał okazję to weź do rąk mi6 i się pobaw,
@bet00n jak cię zadowala taki słaby sprzęt, to o czym mamy gadać xd każdy z elementów tego telefonu, od aparatu po tą nieszczęsna baterię jest kiepski. Ja za to mam aparat, który jest teraz w czołówce, procesor, który daje radę ze wszystkim, od gier po każdą aplikację, ekran który nie zachwyca, ale zostawia to maleństwo ze słabą rozdzielczością w tyle.

Jak będziesz miał okazję to weź do rąk mi6 i się pobaw,
@bet00n choćby VR. Prędkością działania mi6 zjada na śniadanie iPhone 5s. Zobacz sobie jakieś porównanie, to zrozumiesz, że komfort pracy jest nieporównywalny. Jak starcza ci taki ekranik to spoko (widocznie masz kobiece dłonie xd), na 4" mini klawiatura zasłania większość tego ekraniku. Ja nie muszą nosić łapka ze sobą cały czas, bo mogę komfortowo przeglądać neta na telefonie.
@bet00n na 4" hehe. Powodzenia. Do tego takie ramki ma, że spokojnie by się 4.5" zmieścił. Kto co woli, ale nie przekonuj mnie, że ten telefon może być brany pod uwagę w 2017 roku. Jak komuś nie zależy na dobrej jakości funkcjach to pewnie jest to dobry wybór. Można tak gadać, że od gier komputer, od zdjęć dslr, że bateria cały dzień może da radę, ale to takie usprawiedliwienie. Ja mam sprzęt