Wpis z mikrobloga

@piotras-85 nie powiedziałem, że ważne, ale kupując telefon za grubą kasę można jednak oczekiwać sporo. Ja rozumiem wady mojego sprzętu, a ajfonowcy nie bardzo. Jak mam dać kilka tysięcy za telefon z ekranem, który można znaleźć w telefonie za 600 zł, to trochę słabo. Apple musi coś zrobić, bo po premierze S8 ich telefon wygląda jak zabawka sprzed 2 lat z ekranem od chińskiego telefonu za 600 zł.
@piotras-85 może dla ciebie, bo i tak nie masz wyjścia kupując od Apple xd Brak gniazda też tak można tłumaczyć, jak i inne bzdury Apple. Brak gniazda w mi6 jestem w stanie przełknąć, bo kosztował 1400 zł, ale w telefonie za grube tysiaka już nie. S8 zostawia ip7 daleko w tyle jeśli chodzi o design. Tak mówią nawet wielcy fani iPhona.
@piotras-85 po co mi wsparcie, jak ten ajfon najdalej za dwa lata będzie już przedawniony (tzn. nie będzie miał najnowszych funkcji). Ja kupując tanio mogę zmieniać na bieżąco. Nie oszukujemy się...5 letni iPhone to dzisiaj zabawka dla masochistów (mały ekran, słabe głośniki, słaby aparat, marna bateria itd.).
@CCTVm8 nic mi do tego, ja sobie wybieram z całej gamy androidowych telefonów. Nic nie nie ogranicza. Ty musisz się godzić na to, co rzuci jedna firma. Potem trzeba do swoich super drogich komputerów z japkiem nosić wiadro przejściówek.
@boguchstein: Nic nie ogranicza - ograniczaja co tygodniowe poprawki apek i systemu, ciagle crashe i aplikacje budzik przestala dzialac. Przy iphone bracie nie nosisz zadnej przejsciowki bo masz super polaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CCTVm8 nic o tym nie wiem, bo ksiaomi ma regularne aktualizacje i jedyny argument o stabilności jest dla mnie inwalidą, bo nie mam z tym problemu. Jednym argument, którego możesz użyć, a mimo to problemy z iPhonem się zdarzają (wystarczy poczytać w internecie), a mówimy o sprzęcie 3 razy droższym.
@boguchstein: twoje mamrotanie powoduje tylko to, że jestem pewny, że nie miałeś w ręku iPhona. Sam przesiadłem się z samsunga note 3 (z którego byłem niesamowicie zadowolony) i nigdy już nie wrócę do androida. Każdy mój kolejny telefon będzie iPhonem.
Pokaż mi to wiadro przejściówek. Nie zdarzyła mi się jeszcze potrzeba ładowania telefonu i korzystania z słuchawek na kablu.
Większość androidów po roku już jest szmelcem a ksiajomi to przereklamowane gówno.
@pottymouth no ale retoryka he he no argumenty po uju fest kolego gdzie tu z note 3 w 2017 roku. Nigdzie nie mówię, że Android nie ssał pałki kiedyś, bo tak było. Tak samo jak iPhone miał swoje wpadki(problem z anteną, brak wielu funkcji które się pojawiły po czasie jak Android miał). Obecnie różnica jest niewielka, nawet jeśli na korzyść rzekomej stabilności iPhone, to sprzętowo odstaje i jestem pewien, że Apple kurz
@boguchstein: ale wiesz, że tutaj główną rolę gra optymalizacja systemu? iPhone przy niższej konfiguracji działa lepiej niż wypasiony android z 10gb ramu 200 rdzewniowym procesorem.

Co z tym wiadrem przejściówek? Ten note 3 dzisiaj przegoni nie jeden nowy telefon z salonu.
@pottymouth wiem, że chodzi o optymalizację. Wiadro przejściówek, to odniesienie do wątpliwej decyzji o usunięciu portów. Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę, ale ten twój note 3 jest wolniejszy od chyba niemal dowolnego xiaomi, a na pewno od taniutkiego jak barszcz note 4x. Ten twój note wykręca zawrotne 44k punktów w AnTuTu - xiaomi redmi note 3 jakieś 75, a mi6 około 180k, czyli ta dana liga co iPhone czy S8.