Wpis z mikrobloga

@loczyn: Jasne że tak. Inna sprawa że oni żyją w kultirze o wiele mniej... zautomatyzowanej niż my. IQ (o ile uznać to badanie za zasadne) rośnie u nas z roku na rok właśnie przez nieustanne obcowanie z technologią i rozwój jako taki. Najpewniej jesteś inteligentniejszym gościem niż twój dziadek.
Ich kultura, bądź kierunek w którym poszła, takiej przewagi im nie zapewnia.

Podobnie jak mające wojnę w kulturze nacje nie spłodzą
  • Odpowiedz
Nieprawda. Przykłady:

- Izrael;


@1788: Izrael? Albo coś przegapiłem, albo nie ma podziału na biali, czarni, żółci i żydzi. Żydzi zaliczają się do białych.

  • Odpowiedz
powiedz, ze nie spotykasz sie z biedakiem/grubasem/niskim wszyscy to zrozumieja, powiedz ze nie spotykasz sie z czarnymi - wszystkim o--------a, rasizm, ksenofobia etc..
  • Odpowiedz
III Rzesza tępiła religie (Żydów)


@loczyn: Nie, wróć do książek z historii, III Rzesza tępiła Żydów ze względu na pochodzenie żydowskie - wyznawana wiara nie miała nic do rzeczy
  • Odpowiedz
Takie badania i statystki są g---o warte.


@GM2L: Dlaczego?
Ale faktycznie czytałem że pół-czarni mają więcej problemów z przestępczością niż nawet czarni, chociaż teraz nie mogę tych tekstów znaleźć, ale najprawdopodobniej jest to związane z problemami z przynależnością i akceptacją społeczeństwa. Osoby mieszanej rasy nie należą ani do jednej ani do drugiej i nawet jeśli nie są aktywnie dyskryminowani to zwyczajnie odstają od innych.
Innym potencjalnym źródłem problemów może być
  • Odpowiedz
@DivusClaudius: Tak, zgadzam sie, dlatego boli mnie, ze biali tutaj setki jak nie tysiace lat walczyli ze soba, uczyli sie, badali i stworzyli nasza cywilizacje.
Po czym wpadaja czarni z Afryki "na gotowe" i mamy udawac rownych :)
  • Odpowiedz
@loczyn: rozdziela się - tępiła zarówno Żydów wyznających judaizm, jak i Żydów wyznających katolicyzm czy inne odłamy chrześcijańskie. Do tego prześladowała osoby pochodzenia Żydowskiego, a nie osoby będące Żydami np w myśl prawa judaistycznego. Z religią to miało niewiele wspólnego
  • Odpowiedz
@benzdriver: @feuer: @hyperballad: @Tojestdobrejakjasnygwintbrokuly: Nie wiem jak was, ale na wykopie panuje rasizm i to jest bardzo widoczne. Co chwila wrzucają memy o tym jak to "fajnie być białym", szczególnie podczas zamachów których chyba wyczekują(takie mam wrażenie). Wyśmiewają murzynów/azjatów i c--j wie jakich jeszcze by sobie połechtać ego.

Zresztą, te piwniczaki i tak są nikim w realnym życiu :D.

Pozdrawiam i radzę się nie
  • Odpowiedz
@loczyn:
@tytanos:
Nie ma co sie klocic z przedstawicielami pseudo oswieconej lewicy nakarmionymi bzdurami o rownosci ras. Dla nich nie sa wazne fakty, a jak sie nie zgadzasz jestes faszysta, rasista itp. To cos jak granie w szachy z autystą, ty wygrasz a on nasra na szachownice i stwierdzi ze on wygral.
  • Odpowiedz
@hyperballad: plusy wskazują, że nie tylko oni mają takie myślenie. Smutne :D.

Tutaj są tacy którzy myślą, że jak są z polski to polki musza ich wybierać, bo potem spadnie na nich gniew sfrustrowanych ludzi XD.

Pozdrawiam i radzę wziąć popkorn przy takich tematach :D.
  • Odpowiedz