Wpis z mikrobloga

@DivusClaudius:
Nie podobała ci się "mentalność" która powoduje dumę z przynależności do państwa czy miasta.
Ja odpowiedziałem na to, że nie ma w dumie narodowej, lokalnej nic złego i jest to kontra do polityki wstydu.
Ty napisałeś że jest to "podłe granie na emocjach" co jest już samo w sobie dziwnym zarzutem do tego co napisałem, potem zacząłeś porównywać czczenie mordercy do tego co napisałem, czyli do dumy narodowej i lokalnej... To w ogóle miało być do mnie?
Później zacząłeś o rasizmie, "tak samo operowanie na rasizmie", bo służy do tego samego.
Właśnie to były analogie kompletnie z dupy, kompletnie nie do mnie. Pytałem, gdzie ty to u
  • Odpowiedz
@Damian1998: każdy zakompleksiony frajer głosi tezy typu "biali są najlepsi a zieloni są głupi bo tak" każdy skończony debil też twierdzi, że dana rasa jest lepsza od innych bo tak. Identycznie jeden debil stwierdził, że Niemcy są lepsi od reszty świata i należy zabić wszystkich innych lub ich sobie podporządkować, bo my jesteśmy lepsi, i #!$%@? mieliśmy 5 lat wojny.

Tego typu retoryka jest szkodliwa, niebezpieczna a osoby ją głoszące
  • Odpowiedz
@Tojestdobrejakjasnygwintbrokuly: czyli uważasz, że wszyscy Niemcy powinni mieć opinię "#!$%@? Niemieckie cebulaki śmiecie, w Niemczech gorzej niż w kiblu obsranym gównem"? xDD Matki swojej też się powinni wstydzić? xDDD

Jesteś radykałem oślepionym przez propagandę i widzisz świat w biało-czarnych barwach. W prawdziwym świecie jak nie lubię zupy pomidorowej, to jej nie jem, a nie organizuję holokaust rolników uprawiających pomidory. Uznawanie swojej rasy/narodowości/wyznania za lepsze od innych nie implikuje wrogich zachowań
  • Odpowiedz