Wpis z mikrobloga

Bez jaj. Europa w logiczny sposób jest najlepsza na wszelkich polach naukowych bo... miała więcej nacji. I nieustannie się ze sobą tłukliśmy.


@DivusClaudius:

Afryka to tak naprawdę jeden kraj, który nazywa się Murzynowo. Przez wszystkie stulecia wstrzymywali się od przemocy i każdy konflikt rozwiązywali rzucając monetą.
To jest mentalność ludzi których szczytem osiągnięć jest


@DivusClaudius: Przy nieustannych polonofobicznych atakach, polityce wstydu wymierzonej w Polskę, takie wzbudzanie dumy narodowej/lokalnej jest bardzo cenną formą obrony.
@loczyn: No w wielu sytuacjach tak masz rację, ale ja odnoszę się do ogólnego przeświadczenia jakie zauważyłem na wykopie.

Odnośnie tego że ktoś jest biały to jest lepszy, no cóż ja tak nie podchodzę do sprawy, a na wykopie tak jak mówię, zauważyłem, że coraz częściej ludzie łechtają swoje ego nie z powodu podnoszenia wiedzy, awansu społecznego, lepszych warunków bytowych. Tylko z powodu, że są biali, i stawiają się jak najwyżej.
@stop_dyskryminacji_zielonek: prawda jest taka, że każdy kto twierdzi tak a nie inaczej sam jest #!$%@? debilem a do tego rasistom. Nie po kolorze oczy, skóry czy włosów określa się człowieka a po czynach.

@PiersiowkaPelnaZiol: dokładnie, smutne zapocone piwniczne śmiecie, skrytykują wszystko i każdego byleby się dowartościować

@Cogres: taaa

@matys210: ty twiedząc, że biali są inteligentiejsi potwierdzasz opinię przeciwną, ogrom białych jest głupszy niż pies moich rodziców, który zresztą
@look997: Nie, to granie na emocjach. I to podłe. Równie dobrze banderowcy mogą powiedzieć że ich inicjatywa wzywa do dumy narodowej a nie czcenia mordercy. Tak samo operowanie na rasizmie by sobie kompensować braki w pozytywnej prasie na świecie jest niskie. Nie ten kaliber czywiście ale analogia myślę że dobra.
Rozumiem o co ci chodzi ale z moralnego punktu widzenia jest to niewłaściwe. Z pragmatycznego to natomiast pytanie otwarte.

A co