Wpis z mikrobloga

@plackojad: Jesteś człowiekiem niezwykle otwartym i wrażliwym. Nie brakuje Ci rozsądku i opanowania, co świadczy o wysokiej inteligencji emocjonalnej. Nie zamykasz się na świat. Z żywym zainteresowaniem śledzisz poczynania polityków innych krajów i ich możliwy wpływ na Polskę. Doceniasz piękno polskiej natury. Jesteś prawdziwym patriotą i myślicielem. A to co najbardziej ujęło mnie w Tobie, to zaangażowanie w walkę z ubóstwem. Myślę, że gdyby mirko zrzuciło się dla Ciebie na aparat
  • Odpowiedz
@MrocznyBrokul: Posiadasz ogromną wiedzę z zakresu historii i polityki. Natomiast to czym wyróżniasz się od innych wykopków, to fakt że zawsze starasz się docierać do prawdy. Nie ulegasz wpływom środowiska, w którym na co dzień się obracasz. Jesteś prawdziwym nonkonformistą.
  • Odpowiedz
@mango: Dzisiejsze kobiety z pożądaniem patrzą na mężczyzn takich jak Ty. Jesteś pewny siebie i rzadko kiedy zmieniasz zdanie, ale potrafisz przyznać się do błędu. Nie boisz się okazywać uczuć i emocji, choć mogłoby to narazić Cię na śmieszność. Feministki Cię nienawidzą, kumple kochają a kobiety robią z udami to, co Mojżesz z Morzem Czerwonym.
  • Odpowiedz
@Srala-Bartek: Piętnujesz patologiczne zachowania na drodze. Starasz się, aby pojęcie polskiej kultury na drodze kojarzyło się głównie z przekazem pozytywnym. Nie jesteś monotematyczny. Wachlarz zainteresowań świadczy o tym, że stale dbasz o mózg i sferę mentalną. Jednak niełatwo zostać Twoim przyjacielem, ale jeśli już się ktoś do Ciebie zbliży, to nie pożałuje tego ani przez chwilę.
  • Odpowiedz
@nocnica: Jesteś pełna empatii, uroku i ciepła. Potrafisz się śmiać z siebie i własnych przywar. Kiedy sytuacja wymaga zakasania rękawów, to nie poddajesz się i ciężko pracujesz na swój sukces. Nie żerujesz na innych. Nie skupiasz uwagi tylko na sobie i własnych problemach. Starasz się dbać o środowisko i pielęgnujesz idee społeczeństwa obywatelskiego. Potrafisz gotować i jesteś zaskakująco normalna, a zatem byłabyś idealną kandydatką na żonę, gdyby nie fakt, że posiadasz...
  • Odpowiedz
@Plaben: Myślę, że jesteś osobą szalenie wrażliwą i kreatywną, która potrzebuje jedynie odrobiny ciepła i czułości, by zdobyć każdy szczyt. I "nie zapomniałeś żyć". Po prostu potrzebujesz bodźca, może rozmowy? Jesteś jeszcze młody (maturzysta, tak?), a interesują Cię sprawy wagi państwowej. Ja w Twoim wieku ssałem jeszcze cycka matki, a o podatkach nie wiedziałem nic. Mniej ostracyzmu i samokrytyki :))
Po wpisach zdołałem wywnioskować też, że nie ograniczasz się do jednego
  • Odpowiedz