Wpis z mikrobloga

@komakow: Witam Cię serdecznie! Muszę przyznać, że jesteś człowiekiem niezwykle pomysłowym i intrygującym. Sama inicjatywa prowadzenia strony o analizie snów to pomysł oryginalny i mało spotykany. Zastanawiam się skąd te zainteresowanie? Freud? Jung? Abstrahując od tego projektu, cieszę się że poszerzasz horyzonty i stale szukasz konfrontacji z ludźmi o innych przekonaniach. Nie wiem czy to będzie dla Ciebie komplement, ale przypominasz mi profesora Vetulaniego, który zakładał, że należy prowadzić dialog
  • Odpowiedz
@merqn: Dawno się nie udzielałeś i pewnie niektóre informacje uległy dezaktualizacji, ale wydaje mi się, że nadal jesteś osobą ambitną i pracowitą. Stawiasz sobie realne do osiągnięcia cele i twardo stąpasz po ziemi. Jeśli ukończyłeś studia matematyczne, to tym bardziej należy Ci się szacunek. Pozdrawiam :))
  • Odpowiedz
@wogx: Ludzie tacy jak Ty tworzyli kiedyś elitę wykopu. Pomimo lewicowych poglądów starasz się być obiektywny. Wytykasz manipulacje obydwu stronom "konfliktu". Trzymasz poziom i pomagasz innym bezinteresownie. Fajnie, że jesteś z nami :)
  • Odpowiedz
@FeniEnt: Jesteś zabawny (zdjęcie w turkusowej sukience chętnie zobaczę xD) i wyrozumiały. Świetnie sobie radzisz. Myślisz racjonalnie i nie ulegasz głosom większości. Pracujesz uczciwe na swój sukces (nie znam żadnego milionera - a znam ich kilku - który dorobiłby się uczciwie, więc przemyśl tę taktykę :D).
  • Odpowiedz