Wpis z mikrobloga

@sergiuszn: w wielu innych zawodach na tym etapie też się tak zarabia, aplikant po studiach prawniczych dostaje 1800 netto i nikt w tym kraju nie wyobraża sobie strajku tej grupy
  • Odpowiedz
@sergiuszn: a potem płacz, że lekarzy brakuje, kolejki, terminy na 5 lat do przodu itp.

po co tacy rezydenci mają się starać, robić te specjalizacje i wypruwać żyły za minimalną krajową jak można kupić bilet do Berlina i raptem 300km na zachód żyć jak człowiek

no ale dalej uważajmy, że młody lekarz to hehe musi się swoje napracować i nie ma co mu płacić kokosów (btw. uważanie, że 4k pensji
  • Odpowiedz
@Bozon_stuleja: Te przymusowe 300 zł co miesiąc mam nadzieję, że wystarczy by raz czy dwa w ciągu 40 lat zapłacić za prosty zawał serca, czy wypadek samochodowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za resztę zapłacę sobie prywatnie z ubezpieczenia, elo.
  • Odpowiedz
@seeksoul: Niech i zarabiają po 15 tysięcy, ale prywatnie a nie w sytuacji gdy ich pensje pochodzą z moich podatków, a ja nie mam prawa zrezygnować z ich usług. Wszyscy są do nich nastawieni negatywnie tak samo jak i na strajki nauczycieli/urzędników/górników i całej reszty tego kolektywnego tałatajstwa, ponieważ te strajki prowadzą do podwyższenia podatków dla wszystkich podatników.
  • Odpowiedz
@BillHickok
A kto cię będzie leczył?
To że służba zdrowia jest w Polsce często na niezadawalajacym poziomie nie wynika z tego że lekarz źle chce tylko z powodu olbrzymiego niedofinansowania, braków kadrowych i wykorzystywania ludzi.
  • Odpowiedz
Mam to w dupie, chodzę prywatnie i nikt mi nie płacze, że mu mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pan_Krolik: Chodzisz prywatnie dopóki nie zachorujesz na coś poważnego. Wtedy już nie masz wyjścia, bo ceny się zaczynają od kilkunastu tysiaczków.
  • Odpowiedz
@sergiuszn: OK, możecie zarabiać na start po 5-6 tysięcy jeżeli najpierw będziecie przez 5 lat opłacać swoje W #!$%@? DROGIE STUDIA, które obecnie finansujemy wam z naszych podatków, nie musicie brać żadnych kredytów studenckich jak studenci w USA czy UK, więc uszanujcie pieniądze jakie każdego roku ładuje w was społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@sergiuszn: aaajjj.... zeby jeszcze ci lekarze na fundusz byli kompetentni, a to przewaznie banda debili i jak zachorujesz to kazdy zdiagnozuje Ci co innego. nie ma co sie dziwic, ze czlowiek woli prywatnie pojsc.
  • Odpowiedz