Wpis z mikrobloga

Co do mojego poprzedniego wpisu
http://www.wykop.pl/wpis/23112465/ja-#!$%@?-ale-sie-#!$%@?-klasa-maturalna-za-2/

Jakby ktoś był zainteresowany ciągiem dalszym


W czwartek ksiądz jak powiedział tak zrobił, tj. zadał tematy wypracowań

W związku z tym poszłam do pani dyrektor, powiedziałam, że chciałabym się wypisać z religii, naciskała żebym podała jej powód (problemy z tym księdzem juz się pojawiły wcześniej to pewnie dlatego) No więc powiedziałam po prostu że nie mam czasu na głupiomądre przekomarzanie się z księdzem i pisanie wypracowań dlaczego antykoncepcja jest zła. Pani powiedziała żebym przyszła do niej dnia następnego, a jeszcze w tym samym dniu ksiadz przyszedł i powiedział ze odwołuje te wypracowania bo przemyślał sprawę ( taa ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Zakończenie moze mondre moze głupie, nie wiem

@Alkreni

#licbaza
  • 11
@Crowlek: i tak warto sie z tego wypisac. Godzina lub dwie tygodoniowo wiecej dla Ciebie. W skali roku zbiera sie tego calkiem sporo. W skali 3 czy 4 lat to juz jest spora roznica.
@Crowlek jeżeli cię to pocieszy to ja jako katolik nie miałem dibrych stosunków z żadnym księdzem w liceum. Niiestety za często posyłane są osoby które nie mają żadnego pezygotowania do pracy z młodzieżą.
@Crowlek niestety. Powinni przy tym wiedzieć, że BARDZO szkodzą w ten sposób KK i zrażając młodych ludzi. Do tego zapominają że żyją w Polsce, a tu zakazy i przymusy zawsze wywołują bunt ( ͡° ͜ʖ ͡°).