Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#emigracja #uk #niemcy #szwecja #norwegia #praca #pracbaza #januszebiznesu #europa

Do jakiego kraju w UE wyjechać gdzie znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wystarczy by pracować zgodnie z wykształceniem? W Polsce niestety pomimo wszelkich starań nie udało mi się do tej pory znaleźć pracy. Jestem zdeterminowany wyjechać z naszego kraju bo raczej nie widzę tu miejsca dla siebie a wierzcie mi próbuje już od ponad roku znaleźć swoje miejsce na krajowym rynku pracy. Niestety jako absolwent bez doświadczenia mam niewielkie szanse w Polsce. Ciekaw jestem jak sytuacja wygląda za granicą, tym bardziej że w wielu krajach bezrobocie jest poniżej 5% i myślę że tam może być o wiele łatwiej znaleźć coś dla siebie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#emigracja #uk #niemcy #szwecja #no...

źródło: comment_VVsNMTbgzsE1FYe0MHZ5O8SASXiSBdLx.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miki4ever: Dla ciebie radzenie sobie, to kwestia statusu społecznego, myśląc w ten sposób, możemy dojść od wniosku, że sprzątaczka w Szwajcarii gorzej sobie radzi od szewca w Indiach.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Ty twierdzisz, że robotnik z Niemiec robiący to samo co robotnik z Indii ma taki sam status społeczny. A ja ci mówię, że jeżeli ktoś zarabia 2000 euro, za naprawianie samochodów, to ma i tak wyższy status niż ktoś kto jest dyrektorem, czy właścicielem firmy w Pakistanie zarabiając w przeliczeniu 400 euro.
  • Odpowiedz