Wpis z mikrobloga

Nie umiem w tagi, więc lecę bez
Czy mam kryzys wieku średniego? Nie wiem tak mi moja mówi, a dlaczego?
Ja lvl 30 ona 17, w styczniu dopiero 18
Ciągle mi jedzie że mam kryzys wieku średniego bo za małolatę się wziąłem, a widze ze mnie kocha, a z drugiej strony ma takie zachowania że czasami mam ochotę to zakończyć.
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XxL3oNsxX: Oj prowokuje Cie szpileczkami bo widzi ze to dziala. Daj jej emocje o ktore wtedy sie stara. Nie wiem: Klapsa, albo np. powiedz ze masz trzy azjatki na jej miejsce... XD I czerwone cabrio w salonie w "lizingu" bedziesz kupowal.
  • Odpowiedz
@XxL3oNsxX: No to w czym problem? Wiesz, dwie polowki pomaranczy to mit.
Najdluzej trwaja wlasnie takie dopasowania. Gdy ludzie sie roznia i przy tym uzupelniaja. No ale wziales sobie malolate to musisz teraz ogarniac na chlodno jej male "prowo".

A "prowo" ma to do siebie ze jedno po Tobie splynie a inne "zakluje w serduszko". To z kryzysem to widocznie celne.

Znalazla to celne, nie jest najglupsza.
  • Odpowiedz
@XxL3oNsxX:

Aaa... No i moja rozowa sie juz ponad dwadziescia lat #!$%@? na klapsy.
Corka z kolei znalazla sobie chlopaka takiego ktory #!$%@? ja klapsami. I jest szczesliwa.
Kiedys bede badal naukowo "klapsologie". XD
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Niedobry: no ja za klapsy to prawie w ryj dostalem xd
A jest w ciul inteligentna i dlatego ja pokochałem, nie widać tego że ma 17 lat, zachowuje się ciągle lepiej niż ja.
Ja widzę że ona bardziej się o mnie martwi niż ja o nią
Tylko mnie właśnie boli to co do serduszka mówi i trafia tak celnie że to boli
  • Odpowiedz
@XxL3oNsxX:
No i to musisz przepracowac. W sobie w srodeczku. Nie mozesz sie na to bron boze denerwowac.
Ona nawet pewnie robi to polswiadomie. Testuja nas samiczki czesciej niz Ci sie wydaje. Same czasem nie ogarniajac. Wiesz... Emocje, biologia. Mloda jest. Upewnia sie czy dobry material wybrala. A raczej jej macica i hormony to robia.
To suma wszystkiego.
  • Odpowiedz
@XxL3oNsxX: no a ty mając 17 lat byłeś super dorosły i uważasz, że twoje rady czy uwagi z tamtego czasu dawane trzydziestolatkom miałyby sens? Nie mówię że coś złego robisz, tylko właśnie pod tym względem mi o to chodzi. xD
  • Odpowiedz
@Hilalum: Uwazam ze w wieku siedemnastu lat spokojnie juz moglbym dawac rady wielu staruchom. A mam teraz 42 zeby nie bylo. Kult wieku...

Zreszta tu nie o rady sie rozchodzi tylko o uwarunkowania kulturowe ktore spowodowaly ze my faceci mamy kupe wymagan postawionych i jak widac po Tobie, brak zrozumienia dla kompleksow.

Chlopina @XxL3oNsxX o konkretna rade zapytal. Mial odwage przyznac sie sam przed soba ze go to rusza.
  • Odpowiedz