Wpis z mikrobloga

@spetz: Też kiedyś twierdziłem, że coś takiego jest kalectwem i obrzydlistwem, ale potem zrozumiałem, że to tak naprawdę moja ulana dupa jest obrzydliwa, i że to ja jestem kaleką który zdechnie na zawał w wieku 25lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szanuje w #!$%@? i sam do tego powoli dążę :)

PS. ignoruj zakompleksionych ulańców, żyją po to żeby podbudowywać swoje ego obrażając innych
@DanieI: nie mam czegoś takiego jak masa, trzymam dość stałą ilośc kcal cały czas, czasem lekko podbijam ale zazwyczaj są to okolice 3000 kcal (teraz trochę mniej).
@spetz: O ja jebe dopiero obczailem temat xd jak zasmiane z chudych wypokowych przegrywow. Zebralem najlepsze.

rozowym, ktore znam sie nie podoba?

- no off ale mysle, ze tez rozowe do mnie czy Spetza nawet nie maja podejscia ze swoimi gownosylwetkami

ale to jest obrzydliwe

- co kraj to obyczaj

gdzie kupujesz spodnie hurr bla bla

- #!$%@? w sklepie w kazdym xd

jestes przecietny jak na bywacla silowni

- na
normalny typ sylwetki, nic specjalnego, raczej żaden z konkretnych typów, których w sumie do końca nie uznaję :)


@spetz: opiszesz coś więcej dlaczego nie uznajesz tych typów? ciekawy temat ;)
@patx: nie będę się wypowiadał na tematy związane z anatomią czy fizjonomią człowieka, o których nie mam zbyt dużego pojęcia, po prostu jak dla mnie ludzie trochę za bardzo szufladkują konkretny typ sylwetki i często tym tłumaczą swoje niepowodzenia. Ja mam normalny metabolizm (prawdę mówiąć nie jem za dużo), więc nie jestem ani ekto czy tam endomorfikiem, a mezomorfika to już sam nie wiem co definiuje :).
@chchmiel: gościu, nie wiem z jakiej choinki się urwałeś ale tak się składa, że scenę PC śledzę od wielu lat i dobrze wiem jakie tam ludzie kręcą wyniki. Tobie natomiast polecam szybki kurs czytania ze zrozumieniem, bo nigdzie nie porównałem się do profesjonalnych atletów, a co najwyżej przeciętnych bywalców siłowni. Jak teraz tego nie zrozumiesz, to już chyba nie pomoze :).
@spetz: 21 wiek i informatyk, programista już nie wygląda jak nerd w sweterku, chyba kolejna osoba która ma problem że jego uda są 3 razy wieksze od łydek ( ͡° ʖ̯ ͡°)