Wpis z mikrobloga

@methanex: to nie ma żadnego znaczenia, przewinąłem się przez wiele siłowni ostatnimi laty (zarówno ja jak i moi znajomi z okolicy oraz innych miast Polski) i mógłbym na palcach jednej ręki policzyć osoby, które zrobiły przynajmniej 200 kg w ciągu (w siadzie nigdy nie widziałem, nie uwzględniając znajomych). Ale w sieci każdy po 2 latach w piwnicy robi takie wyniki :D.
  • Odpowiedz
@methanex: no szkoda, nie wiem ile tam jest, aż tak bardzo nie urosło (podobnie jak pozostałe partie) przez ostatnie lata ale trochę siły przybylo ;).
  • Odpowiedz
@spetz: obrzydliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
szczerze to rozbrajają mnie takie koksy, chyba trochę za daleko to zaszło...ci co mają coś w głowie wiedzą, że to jest głupota i nie ma to nic wspólnego z dobrym wyglądem i zdrowym trybem życia. W jakiś sposób trzeba podbudowywać swoje ego, kolegom na siłowni się podoba :)
ps popatrz na kolesi uprawiający street workout tam jest siła, a u ciebie
  • Odpowiedz
@methanex: wszystko na kupę, mam sentyment do podnoszenia ciężarów, stąd dorzucam sobie rwanie i podrzut na treningu ale bazuję na wielostawach jak siady/ciągi/wyciskanie/żołnierskie :).
@Przetok: :D.
  • Odpowiedz
@kurt_hectic: nie, nigdy po siadach nie bolały mnie kolana, raz tylko przesadziłem z submaxami co trening ale po kilku tygodniach wróciły do normy. Nie wcinam nic konkretnego na stawy ale jeśli już to np. cissus, a z ciekawszych rzeczy to ostaryna w małej dawce.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@chchmiel niestety nie jestem zawodnikiem żeby mieć dostęp do takiej siłowni i oczywiście jestem słaby w porównaniu do zawodników, co nie zmienia faktu, że jestem silny w porównaniu do typowego bywalca siłowni :).

@chuckmls: dzięki, nie wiem co trzeba ale pewnie B12 ;).

@Snejk_: lubię tak :D.
  • Odpowiedz