Wpis z mikrobloga

@goromadska: dzięki, że oceniłeś moją sprawność, jak chcesz to możemy się sprawdzić w biegach (sprinty lub długodystansowe) albo na parterze :). To jest masa mięśniowa budowana latami jako wypadkowa różnych sportów, zredukuję teraz trochę i pewnie będzie znowu 85 kg.
@kamyk_: nie słucham, mam ich tam gdzie Zbyszek ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@WesleyGibson: chyba nie mam nic pod ręką.
  • Odpowiedz
@spetz: Nigdzie Cię nie oceniłem, nie bierz wszystkiego do siebie. To moja opinia o posiadaniu większej, niż mniejszej tkanki mięśniowej. Bieg z Tobą by mnie pewnie zabił, bez konkurencji z Tobą pewnie też. Nie leczę swojej astmy, nie muszę jak nie biegam.
W każdym razie, nie odpowiadasz na pytania ;)
  • Odpowiedz
@goromadska: odpowiedziałem na pytanie odnośnie sprawności. Ja myślę o zdrowiu ale z drugiej strony nie znaczy to, że nie zamierzam dźwigać dużych ciężarów. Kto nie ryzykuje ten nie je i wolę robić to co lubię na możliwie wysokim poziomie (nie tyczy się to tylko treningów) niż za X lat narzekać na to co mogłem, a czego nie mogłem zrobić.
Jem niewiele, bo 2500-3000 kcal także niczego nie obciążam, poza tym od
  • Odpowiedz
@spetz: No dobrze słyszeć że robisz co możesz, aby było jak najzdrowiej. Obyś cieszył się jak najdłużej dobrym zdrowiem. No i powodzenia w dążeniu do celu! - cholera wie gdzie on jest :)
  • Odpowiedz
@spetz: Że tak zapytam... czy takie uda nie powodują dyskomfortu w kroczu jak gdzieś siadasz ? Np w komunikacji miejskiej czy aucie ? Czy siadasz tylko z nogami rozłożonymi w kącie prostym ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@pawelun: normalny typ sylwetki, nic specjalnego, raczej żaden z konkretnych typów, których w sumie do końca nie uznaję :).
@Tudor: byle bardziej wysportowany piłkarz ma większe uda, nie mówiąc już o sprinterach itd.
  • Odpowiedz